Auto detailing w mieście

 

Usługi związane z auto detailingiem zawsze bardzo mnie interesowały. Nigdy tak naprawdę nie wiedziałam, jak się za to zabrać. Próbowałem oczywiście robić swoje rzeczy w garażu swojego domu, jednak szybko okazuje się, że nie posiadam odpowiedniego sprzętu i umiejętności, aby wykonywać pracę na moim aucie tak, jak powinno być. Stwierdziłem, że najlepszą możliwością będzie właśnie zapoznanie się z firmami, które działają w Bydgoszczy, aby ewentualnie pójść tam na praktyki i nauczyć się wszystkiego od podstaw.

Cennik usług car detailingu

auto detailing bydgoszcz cennikNastępnie wszystko wykonywać u siebie. Jednak jak znalazłem pracę w jednym z takich salonów samochodowych, to na tyle mi się to spodobało, że postanowiłem rozwijać się w obszarach tej firmy i faktycznie codziennie spotykałem się z wieloma projektami, które były albo bardzo złożone, albo kosmetyczne, które wymagają mniejszej ilości pracy. Odnośnie klientów, zgłaszało się do nas sporo osób, które zainteresowane były usługami tego rodzaju, ale jako specjaliści byliśmy zobowiązani do tego, aby dostarczyć klientowi najlepszą jakość. Mój szef zobaczył, że mam potencjał jeśli chodzi o wykonywanie różnych prac z tego względu, że po pierwsze mam dobre wyczucie estetyki, a po drugie umiejętności precyzyjnego wycinają materiałów, co na przykład przydaje się podczas pracy z folią samochodową, która jak wiadomo musi być bardzo dobrze położone., aby prezentowała się świetnie na samochodach. Co mi się najbardziej podobało w tej pracy to fakt, że różne modele samochodów sprawiały, iż codziennie mogłem realizować się w inny sposób jeśli chodzi o auto detailing. Czasami przyjeżdżały do nas najnowsze modele samochodów. Widać, że prosto z salonu i kierowcy chcieli już coś zmienić. Raz zdarzały się samochody dość stare, które trzeba było poprawić pod kątem wizualnym. W obu tych przypadkach nasz zespół starał się po pierwsze diagnozować wszystko od samego początku oraz podać mniej więcej cenę za taką usługę. Było to o tyle proste, że w przypadku prac kosmetycznych wiedzieliśmy, ile kosztują nas produkty oraz praca naszych ludzi, stąd też mogliśmy wszystko wycenić bardzo dokładne już podczas pierwszej wizyty klienta.

Możliwości odnośnie poprawienia wyglądu waszego samochodu jest mnóstwo, a wszystko zależy od tego, na jakie się decydujecie i co was najbardziej interesuje. Jeśli chcecie skutecznie na wiele miesięcy mieć z głowy problem z samochodem, czy z innymi usterkami wizualnymi, to na pewno warto zgłosić się do takiej firmy jak nasza, która podpowie wam szereg rozwiązań, które możemy wykonać jednocześnie. Wycena jest niezwykle istotna i zawsze przed podjęciem zlecenia mówimy klientowi, ile to wszystko będzie kosztować. Jeśli się zgodzi – termin realizacji to najczęściej kilka dni.