Bogata baza noclegowa Czarna Góra

Masyw Śnieżnika to uroczy coraz bardziej znany i uczęszczany przez turystów zakątek Polski. Wspaniałe warunki przyrodnicze czynią z Masywu Śnieżnika miejsce gdzie można aktywnie wypoczywać o każdej porze roku. Szczególnym miejscem gdzie stworzono warunki do uprawiania sportów zimowych jest Czarna Góra. Drugi pod względem wysokości szczyt masywu został zagospodarowany pod stoki narciarskie, kolejkę linową na szczyt oraz szereg licznych atrakcji. Zagospodarowanie wschodnich stoków góry niesie ze sobą konieczność rozbudowy bazy noclegowej.

Coraz większa baza noclegowa

czarna góra noclegiWpisując w wyszukiwarce internetowej hasło „czarna góra noclegi” znajdziemy bardzo dużą liczbę ofert. Przy samych wyciągach znajduje się kompleks apartamentów oferujących noclegi dla bardziej wymagających klientów za ceny przekraczające 100 zł. Jest to oferta porównywalna z hotelową. Oprócz noclegów można skorzystać z dodatkowych usług jak basen, sauna, siłownia i inne. Wykupienie tam noclegu daje bonusy przy zakupie karnetów na wyciągi. Bardzo silny rozwój w okolicach Czarnej Góry przeżywa baza noclegowa w pensjonatach. Tworzą one ofertę za niższą cenę ale są coraz lepiej wyposażone i warto się w nich zatrzymać. Wieś Sienna w drodze z Czarnej Góry do Stronia Śląskiego usiana jest pensjonatami i gospodarstwami agroturystycznymi, które powstają jak grzyby po deszczu. Znajdziemy tam ciekawą ofertę noclegową oraz pobytową. Z bazy narciarskiej korzysta w sezonie zimowym bardzo duża rzesza miłośników białego szaleństwa. Korzysta na tym Stronie Śląskie i uzdrowisko Lądek Zdrój oraz okoliczne malowniczo położone wsie. Tam również w niedalekiej odległości od Czarnej Góry znajdziemy hotele, pensjonaty, kwatery prywatne. Dobry dojazd na Czarną Górę samochodem z tych miejscowości zachęca do ich wybrania na miejsce noclegu. Oferta noclegowa na samej Czarnej Górze jest coraz bogatsza. Okolice również nastawione są na rozwój branży turystycznej w tym noclegowej. Latem można w wielu wyznaczonych miejscach rozbić namiot i cieszyć się walorami tego niepowtarzalnego miejsca.

Żyjemy w czasach gdzie bez reklamy swoich usług w internecie można zapomnieć o odniesieniu sukcesu w biznesie. Dlatego też niemal wszystkie podmioty oferujące noclegi w okolicach Czarnej Góry z łatwością można znaleźć na portalach rezerwacyjnych. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie pod względem wymaganego komfortu i ceny. Należy jednak pamiętać aby rezerwacji miejsca dokonać wcześniej, szczególnie w okresie zimowym podczas dużego „najazdu” turystów.