Co to takiego odzież bor?

Mój wnuczek ostatnio ukończył osiemnasty rok życia. Z tej też okazji odbyła się w naszej rodzinie wielka uroczystość. Zaproszeni goście sprezentowali mojego wnuka pieniędzmi, ale najbardziej ucieszył się tym, co dostał właśnie ode mnie. Gdyby nie to, że ja mam bardzo dobry kontakt z moim wnukiem, zapewne tez bym nie wiedziała, co mam mu kupić i otrzymałby ode mnie pieniądze w kopercie. jako babcia sprezentowałam mu coś przydatnego i modnego. Była to odzież bor, ktrą bardzo chciał dostać.

Gdzie kupiłam odzież bor?

odzież bor - sklepZanim odbyły się urodziny mojego najstarszego wnuka, zadzwoniłam do niego i poprosiłam o konkretne wskazanie prezentu, który oczekuje. Mój wnuczek na początku powiedział, że nic nie chce, ale pod wpływem mojego nacisku oznajmił mi nieśmiało, że zawsze chciał mieć odzież bor. Zapisałam to sobie, chociaż nie wiedziałam co to jest ta cała odzież bor. Myślałam, że to jakieś nowe czapki, czy maski na twarz, na szczęście nic takiego. poczytałam w internecie, że ostatnio bardzo modna jest odzież bor – sklep, który oferował właśnie taką miał całkiem ładne rzeczy dla chłopaków w wieku mojego wnuczka. Okazało, się iż odzież bor charakteryzuje się wysoką jakością i przeznaczona jest dla facetów, którzy stawiają na wygodę. W zakresie produktów oferowanych przez ten sklep, największą część stanowiły bluzy z kapturem i sznurkami, na których był napis „bor”. Pomyślałam wówczas, że to na pewno jest bardzo dobra marka. Oprócz tego, można było dostać również ładne spodnie, które mogłyby się mojemu wnuczkowi przydać do szkoły. Ładne również były zwykłe koszulki z krótkim rękawem. To własnie w tym sklepie kupiłam mu kilka rzeczy z okazji jego osiemnastych urodzin. Poprosiłam jeszcze moją córkę, aby podała mi rozmiary mojego wnuczka i już mogłam zamawiać przez internet. Wnuczek otrzymał ode mnie w prezencie bardzo dużo rzeczy za prawie tysiąc złotych. W prezencie były dwie sportowe bluzy z kapturem, jedna bluza bez kaptura, dwie pary długich spodenek plus jedna para krótkich, a także pięć koszulek z krótkim rękawem na lato.

Czy taki prezent był odpowiedni dla mojego wnuka? oczywiście, że tak bo bardzo się z tego ucieszył. od razu zaczął przymierzać odzież bor, którą dostał ode mnie. Cieszyłam się, że trafiłam z tym prezentem. W końcu dostał tak naprawdę to, co chciał zawsze sobie kupić. A za pieniądze, które otrzymał na osiemnaste urodziny niech sobie kupi coś innego. Liczę, że rzeczy, które ode mnie dostał starczą mu jeszcze na długie lata. W końcu są bardzo dobre jakościowo.