Dlaczego warto wręczać statuetki jako nagrody?

Nieważne czy chodzi o szkoły czy też różnego rodzaju ośrodki, organizowane są co jakiś czas zawody różnego rodzaju. Z pewnością jest to świetna zabawa dla każdego, a przy tym okazja do zdobycia jakichś atrakcyjnych nagród. Natomiast dla danego ośrodka, możliwość rozpromowania go wśród ludzi. Postaram się przedstawić kilka korzyści związanych ze statuetkami, jako nagrodami. Nie tylko dla organizatora danych zawodów, ale przede wszystkim dla osoby która ma daną nagrodę otrzymać

Czy statuetki są dobrym pomysłem na nagrody?

statuetki kryształoweJeśli chodzi o nagrody, to prócz konkretnych rzeczowych zdobyczy, zwykle wręcza się coś, co ma za zadanie przypominać o tym wydarzeniu. Kiedyś były to najczęściej puchary, jednak obecnie lepiej jest zainwestować w lepszą alternatywę. Chodzi mi mianowicie o statuetki. Można wygrawerować na nich naprawdę wiele różnych rzeczy, nie tylko same słowa, ale też całe zdjęcia. Dodatkowo można zakupić nawet statuetki 3d. Wyglądają niezwykle pięknie, polecam sprawdzić je na Internecie. Państwo też będą z pewnością zachwyceni. Muszę przyznać, że najbardziej popularne są statuetki kryształowe. Jest dosyć sporo firm które oferują ich wyrób w dosyć atrakcyjnych cenach, dlatego nie powinno być problemów ze znalezieniem kogoś dobrego. Z pewnością pamiątka tego typu, będzie wyglądała o wiele lepiej na półce niż staromodny puchar. Oczywiście wszystko zależy od gustu danego człowieka, jednak polecam państwu zainwestować w nowoczesność. Dodatkowo należy na statuetce napisać przez jaki ośrodek zawody były przeprowadzane. Właśnie w ten sposób można dodatkowo zwiększyć swoją reputację. Takie statuetki są wręczane nie tylko jako nagrody na zawodach, ale też często w firmach z okazji ogromnych sukcesów. Należy różne turnieje oraz zawody upamiętniać w ten sposób. Dodatkowo, gdy zadbamy o wysoką wartość estetyczną statuetki to będzie wyróżniała się w każdym domu, a jej posiadanie będzie czymś chwalebnym. Tego typu nagrody są czymś naprawdę miłym do oglądania nawet po wielu latach.

Skoro stosuje się je w tak wielu miejscach to z pewnością i u nas będzie dobrze je wykorzystać. Zwykle gdy dostawałem jakiś puchar, był on dosyć wątpliwej jakości. Natomiast statuetki wyglądają naprawdę dobrze, a przy tym miło się  je ogląda na każdej półce. Sprawdźcie więc państwo czy i wam one nie podpasują. Jest wiele różnych projektów na internecie, oczywiście zachęcam do wymyślenia własnego. Jednak podpatrzenie czyjegoś pomysłu też jest dopuszczalne, najważniejsze by wyglądało jak najlepiej.