Gdzie w Niemczech uzyskam poradę prawną?

Od kilku lat mieszkałam i pracowałam na stałe w Niemczech. Ostatnio doszłam do wniosku, że mam dość zwykłej pracy na etacie od do. Chciałam założyć jakiś swój biznes i działalność gospodarczą. Jednakże, w obcym kraju nie czułam się pewnie, pod względem prawnym. Nie wiedziałam, czy i jaki biznes mogę rozkręcić nie będąc obywatelem Niemiec. Potrzebowałam więc porady prawnej. Najlepiej by dla mnie było, abym spotkała się z prawnikiem, który wytłumaczy mi zawiłe aspekty Niemieckiego prawa pracy i prawa gospodarczego.

Uzyskałam poradę prawną w Niemieckiej kancelarii prawnej

porady prawne niemcyPoszukiwania odpowiedniego prawnika, który udzielił by mi odpowiedniej porady rozpoczęłam od internetu. Zależało mi na tym, aby był to rzetelny i doświadczony prawnik, który ma rozeznanie w tej gałęzi prawa. Najlepiej jakby udało mi się znaleźć jakąś zaufaną kancelarię prawniczą. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: porady prawne niemcy, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam to, czego potrzebowała. Była to kancelaria prawnicza, w której pracowali prawnicy z wieloletnim doświadczeniem na rynku i bardzo dobrą renomą wśród swoich poprzednich klientów. Klienci chwalili, że pracują tam doświadczeni prawnicy, którzy cały czas się szkolą i znają się na różnych nowelizacjach prawa. W dodatku ich ceny za usługi są naprawdę niewielkie, jedne z najlepszych na rynku. Udzielają oni porad prawnych, a w tym pomagają w wypełnianiu pism procesowych i dokumentów urzędowych. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tej kancelarii prawniczej, zdecydowałam się nawiązać z nimi współpracę. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się na spotkanie w celu udzielenia mi porady prawnej. Jak się okazało, mieli oni bardzo szybkie terminy i na spotkanie mogłam się umówić już na następny dzień. Byłam z tego faktu, bardzo zadowolona. Wkrótce okazało się również, że byłam zadowolona z pomocy prawnej jaką tam uzyskałam. Zdecydowałam się nawet na stałe korzystać z usług prawników pracujących w tej kancelarii.

Byli oni bardzo rzetelni i dokładni. Pomogli mi w prawniczych aspektach założenie własnej działalności gospodarczej w Niemczech. Udzielałam im stosownych pełnomocnictw na załatwienie wielu spraw urzędowych, a poza tym pomagali mi oni w wypełnianiu odpowiednich pism i podań. Również teraz gdy posiadam własną firmę i przedsiębiorstwo, często potrzebuje porady prawnej w jakimś zagadnieniu i zawsze w kancelarii znajdzie się ktoś kto udzielił mi odpowiedzi na pytanie, albo pomógł załatwić sprawę prawną. Cieszę się, że na nich trafiłam.