Jak poznałam bogatego sponsora?

Byłam piękną i niezależną kobietą. Zawsze miałam powodzenie u mężczyzn, a niejednokrotnie moje związki były namiętne i długie. Wiedziałam jaka jest moja wartość i czego oczekuję od partnera. Moja koleżanka ostatnio zasugerowała mi ciekawą aktywność. Poleciła mi portal randkowy, gdzie mogłam znaleźć odpowiedniego dla siebie mężczyznę.

Bogaty sponsor dla eleganckiej kobiety

poznam bogatego sponsoraNie musiałam się długo zastanawiać. Miałam swoje wymagania i wiedziałam, że chociaż wnętrze mężczyzny jest najważniejsze, to musiał mi też oferować bezpieczeństwo finansowe. Wiedziałam, że szybko poznam bogatego sponsora, któremu zapewnię miłość i oddanie. Kiedy założyłam profil, już po dwóch dniach zaczęłam przebierać wśród ofert. Większość mężczyzn była młodymi rekinami biznesu lub statecznymi lekarzami. Kiedy zaczęłam z nimi pisać wiadomości, okazało się, że po ich kariery nie pozwoliły wcześniej na założenie stałego związku. Było to dla mnie zrozumiałe, wszak sama poświęciłam swoje życie rozwojowi zawodowemu. Udało mi się nawiązać kilka bliższych relacji, byłam przekonana, że poznam bogatego sponsora posiadającego również bogate wnętrze. Musiał to być mężczyzna z klasą i nienagannymi manierami.  Po tygodniu pisania, spotkałam się z pierwszym z facetem. Nazywał się Grzegorz i był właścicielem firmy consultingowej. Przede wszystkim zainteresował mnie swoim poczuciem humoru, znajomością mody i miłą aparycją. Do tego był miły i opanowany, oszczędny w wydawaniu pieniędzy. Wiedziałam, że kiedy poznam bogatego sponsora, będę musiała sprawdzić jego poglądy. Bardzo chciałam założyć rodzinę, zależało mi na dzieciaczku. Na szczęście, sponsor sprostał wszystkim moim oczekiwaniom. Był zadbany, inteligentny i nonszelancki. Po udanej randce odwiózł mnie do domu i pocałował w policzek.  Zrezygnowałam z dalszych poszukiwań. Po dwóch kolejnych randkach, sponsor zaproponował mi wspólny wyjazd do Czech. Byłam szczęśliwa, zwłaszcza, że cudowanie mijał nam czas. Grzegorz cały czas żartował i szeroko się uśmiechał. Oczarował mnie całym sobą i chciałam z nim spędzić resztę swojego życia. Ani razu nie podniósł na mnie głosu, był subtelny i czuły.

Bardzo cieszę się, że poznałam bogatego sponsora. Razem z Grzegorzem planujemy ślub, mamy już wybrany lokal na wesele. Jest bardzo czułym i wspierającym mężczyzną. Szczerze polecam portale randkowe, gdzie znaleźć można inteligentnych i bogatych mężczyzn. Tylko tacy zapewnią kobiecie poczucie bezpieczeństwa i stabilizację. Dla mnie najważniejsze jest wsparcie i wyrozumiałość.