Jak założyłam internetowy sklep jubilerski

Mój mąż Waldemar ma głowę pełną pomysłów. Wiedząc, że myślę nad zmianą zawodu, zaproponował mi założenie własnej działalności. Nie powiem, myślałam nad tym od dłuższego czasu, bo praca na swoim jest zawsze bardziej opłacalna. Mój mąż Waldemar chciał wykorzystać moje zamiłowanie do biżuterii, wraz ze znajomością branży. Zaoferował mi pomoc w stworzeniu sklepu jubilerskiego dla każdego.

Atuty internetowego jubilera na każdą kieszeń

dobry jubiler onlineWiedziałam, że chcę założyć biznes w Internecie. Miałam dużo koleżanek, które ze względów zarobkowych wyjechały z naszego miasteczka. Znałam ich zapotrzebowanie na biżuterię, a wiedziałam też, że jak będą zadowolone to będą polecały mój sklep swoim znajomym. Taki dobry jubiler online nie może narzekać na brak zainteresowania. W naszym kraju świętuje się tyle okazji, że biżuteria jest uniwersalnym pomysłem na prezent. Coraz częściej zauważyć można, że rodzice chrzestni kupują swoim dzieciom srebrne medaliki z grawerem zawierającym datę chrztu. Byłam pewna, że dobry jubiler online musiał posiadać rozbudowaną ofertę takich prezentów. Po wstępnych rozmowach z producentami biżuterii, postanowiłam, że mój sklep będzie się głównie zajmował takimi okazjonalnymi prezencikami. Mój mąż Waldemar skontaktował mnie ze swoim przyjacielem z wojska. Razem wybraliśmy szatę graficzną sklepu internetowego, mając na uwadze stonowane, klasyczne wzory i kolory. Jako, że posiadaliśmy spory, nieużytkowany i świetnie zabezpieczony garaż, to postanowiliśmy zrobić z niego magazyn na nasze produkty. Dobry jubiler online powinien też komunikować się z klientami i tworzyć pożądaną przez nich biżuterię. Dlatego też zainwestowaliśmy z mężem w sporą ilość srebrnych obrączek zaręczynowych. Ich różnorodne grawerunki i zdobienia zachwyciły klientów. Prawdziwym hitem sprzedażowym okazały się obrączki z delikatnym wzorem serca na zewnętrznej stronie. Kolejnym produktem o którym warto wspomnieć, są bransoletki na stopę. Wiedziałam, że wiele moich koleżanek chciało w ten sposób obdarować swoje ukochane córki. Dlatego przygotowałam ofertę uwzględniającą srebrne i złote bransoletki z delikatnymi medalikami, które podkreślały uczucia ukochanej mamy.

Mój internetowy sklep jubilerski funkcjonuje wspaniale. Zamówienia napływają z całego kraju, zdarzało się też wysyłać produkty za granicę.Dużym atutem prowadzenia własnego biznesu jest możliwość  elastycznych godzin pracy. W końcu nie muszę zrywać się o szóstej rano, by gnać do zakładu. W promocji sklepu jubilerskiego bardzo pomagają mi media społecznościowe. Mój mąż Waldemar sam robi piękne zdjęcia biżuterii. Jest to dodatkowa oszczędność.