Jaką małą butle z helem wybrać?

Kiedy już ma się balony, trzeba nabyć butlę z helem, bez której się ich nie napełni. To duży problem, bo nie zawsze mamy pod ręką taki niewielki gadżet. Sklepów z butlami jest sporo, ale ciężko o te posiadające najmniejsze napełniacze. Kto chciałby brać ze sobą ogromne urządzenie, które nie mieści się w plecaku? Lepiej mieć w zanadrzu coś mniejszego, co warto zabrać ze sobą, jeśli zajdzie taka potrzeba. Małą butlę z helem można wykorzystać, przygotowując wystawę lub stoisko z produktami.

Wybór małej butli z helem

mała butla z helemButelka z helem przydaje się w wielu miejscach, choćby po to, aby rozweselić otaczające osoby. Fajnie jest usiąść nad jeziorem i napełnić kolorowy balon, zawiązując sznurek na pomoście. Potrzebna do tego zadania jest mała butla z helem, którą da się przewieźć, np. w bagażniku samochodu. To doskonałe rozwiązanie w przypadku jednorazowych butli na dziesięć balonów. Większe pojemniki lepiej zostawić w domu, bo są po prostu zbyt ciężkie. Istnieją jeszcze inne sposoby, ale należy pamiętać, że takiego gadżetu nie można zabrać na pokład samolotu. Wersje mini takiej butelki mogą okazać się najbardziej odpowiednie na wycieczkę lub wystawę. Najmniejsze z tych gadżetów zajmują kilkadziesiąt centymetrów sześciennych, dzięki czemu zmieszczą się w dużej kieszeni – to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku wielu osób. Mała butla z helem nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu jej transport jest niezwykle łatwy. Wystarczy schować pojemnik do plecaka lub, wspomnianego wcześniej, bagażnika samochodu, a następnie wypakować po dostaniu się na miejsce. Kiedy już spakujemy gadżet, nie pozostaje nic innego, jak tylko jechać w siną dal – choćby na sam koniec świata. Cudownym rozwiązaniem są dodawane do zestawu wstążki, dzięki którym można związać baloniki. Innym rozwiązaniem jest sznurek, czasami dodawany do butli z helem jako przydatny gratis. W komplecie może znajdować się też uszczelniacz, czyli preparat, dzięki któremu balony nie będą wypuszczały helu. 

Wiele osób nie bierze pod uwagę spakowania małej butli z helem na wycieczkę samochodem lub przygotowaną wystawę, a przecież warto rozważyć wzięcie takiego przedmiotu. Wycieczka z balonami staje się zdecydowanie bardziej kolorowa i przyciąga wzrok wielu przechodniów. Minusem takiego rozwiązania jest ciężar butli, ale w przypadku małego modelu nie jest to duży problem. Małej butli z helem nie weźmiemy może wszędzie, jednak są miejsca, gdzie doskonale się sprawdzi, szczególnie jeśli są z nami dzieci, które uwielbiają żywe kolory.