Klienci doceniają nasze okna

Pracuję w sklepie budowlanym od jakiegoś już czasu. Zaczęłam pracę w sklepie kiedy skończyłam liceum. Stwierdziłam, że pójdę na studia zaoczne bo chcę być już niezależna i sama się utrzymywać. Zaczynałam od pracy na kasie ale z czasem awansowałam i od jakiegoś już czasu zajmuję się zamawianiem towaru. Współpracuję z najlepszymi producentami bo zależy nam żeby nasi klienci byli zadowoleni z jakości produktów, które mogą u nas zamówić. Kiedy zaczynałam pracę na tym dziale mieliśmy kilka sprawdzonych producentów okien drewnianych. Współpraca układała się dobrze. Mieliśmy wynegocjowane przystępne stawki, które odpowiadały zarówno nam jak i naszym klientom. 

Sprzedajemy nowoczesne drewniane okna

nowoczesne okna drewniane SopotW sklepie można u nas wybrać różne okna. W ofercie mamy spory wybór więc każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Oferujemy okna w różnych wymiarach. Klienci mogą decydować w jakim kolorze będą ramy. Mamy różne odcienie żeby każdy klient był zadowolony. Wszystkie okna, które można u nas kupić spełniają wszystkie wymagania i standardy. Okna są solidnie wykonane. Klienci chętnie je kupują i korzystają z dostawy czy montażu, który im oferujemy. Zależy nam żeby towar zakupiony u nas był dostarczony do klienta w dobrym stanie. Do tej pory nie mieliśmy żadnych reklamacji czy problemów z towarem, który dostarczaliśmy do naszych klientów. Nasze okna sprzedajemy w sklepie stacjonarnym ale można tez zamówić poprzez stronę Internetową. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać nowoczesne okna drewniane Sopot i wówczas pojawia się strona, na której można sobie wszystko zobaczyć a przy okazji zapoznać się z dokładnymi wymiarami i wszystkimi informacjami o danym produkcie. Zatrudniamy dobrych fachowców, którzy znają się na swojej pracy i starają się dobrze wykonywać montaż u klientów. Każdy pracownik przechodzi odpowiednie szkolenie. To jest bardzo ważne, żeby owoczesne okna które można u nas kupić były idealnie dopasowane i zamontowane. Na każde okna zapewniamy długą gwarancję.

Ja ostatnio nawiązałam także nową współpracę z producentem, który jakiś czas tam otworzył swoją firmę niedaleko Sopotu. Jego okna bardzo nam się spodobały. Były nowoczesne i porządnie wykonane a co najważniejsze można było je zamawiać w przystępnych cenach. Producent dopiero się rozkręcał więc ceny był bardzo konkurencyjne. Dzięki temu mogliśmy zapewnić dobre promocje dla naszych klientów i każdy z tego rozwiązania był zadowolony. Cieszyłam się, że mogę wykonywać tą pracę. Lubiłam kontakt z ludźmi i starałam się sprowadzać do naszego sklepu najlepsze okna drewniane.