Kupno czy wynajem dmuchańca?

Dmuchańce są jednymi z najpopularniejszych elementów promocyjnych na wydarzeniach otwartych. Są bardzo charakterystyczne, przyciągają uwagę dorosłych i dzieci, mogą być też dostosowywane do indywidualnych potrzeb firmy, którą promują. Chcąc więc wyposażyć swoje stoisko w taką atrakcję, można zastanawiać się nad dwiema opcjami, pierwszą z nich jest kupno, a drugą wynajem. Obie mają dużo wad i zalet, a decyzja o tym, na którą z nich się zdecydować powinna zostać podjęta na podstawie częstotliwości uczestnictwa przedstawicieli firmy imprezach branżowych.

Zalety wynajmu i kupna dmuchańców

dmuchance wynajemImprezy branżowe wymagają odpowiedniej reprezentacji firmy, która decyduje się na umieszczenie na nich swojego stoiska. Powinno być ono wyjątkowo charakterystyczne tak, aby przyciągnąć jak najwięcej potencjalnych klientów. Wybierając więc atrakcje, takie jak dmuchance wynajem zdaje się najrozsądniejszy wyjściem. Rozwiązanie to jest stosunkowo tanie, a przy tym efektowne. Jego główną wadą jest jednak to, że wybierać można tylko spośród istniejących wzorów. Oczywiście sprawdza się to w większości przedsięwzięć, jednak jeśli firma często wystawia się na różnego typu targach, o wiele lepiej prezentować się będzie własna dekoracja spersonalizowana pod jej potrzeby. W takim wypadku lepiej jest więc dmuchańca kupić, a podczas wyboru nanieść na niego własne logo lub inny projekt, który chcemy prezentować. Można więc z łatwością nadać mu wygląd maskotki firmy, użyć barw z nią związanych, a nawet nanieść logo w widocznym miejscu. Dekoracja taca jest widoczna z daleka ze względu na swoje wymiary, jak również na to, że podlega ciągłemu ruchowi. Jeżeli natomiast reprezentuje się firmę eventową, dmuchaniec jest niemal niezbędnym wyposażeniem. Doskonale sprawdza się nie tylko w przypadku imprez firmowych i targów, ale też przede wszystkim wszędzie tam, gdzie są dzieci. Jego budowa i sposób poruszania się zachęcają do aktywności, jest to więc idealna zabawa na wszystkie przyjęcia urodzinowe.

Dmuchańce to nie ma nieodłączna część każdych targów firmowych, dużych festiwali, a także dziecięcych przyjęć urodzinowych. Są bardzo charakterystycznym elementem i zwiększają zainteresowanie zarówno dorosłych, jak i najmłodszych. Najczęstszym sposobem, jaki firmy wybierają, aby zaopatrzyć się w tego typu dekoracje, jest ich wynajem. Jest on tani, można też wybierać z wielu dostępnych wzorów. Jeżeli jednak uczestniczy się w dużych imprezach często, warto wziąć pod uwagę zakup własnych dmuchańców. Można je wtedy dowolnie spersonalizować wybierając kolory naniesione grafiki i logo.