Kursy tańca ślubne

 

Ten wielki dzień zbliżał się wielkimi krokami. A mnie wydawało się jakby zaręczyny były dwa dni temu. A tutaj minęło już niecały trzy i pół roku. Jak ten czas szybko leci – trzeba to przyznać. Chodzi oczywiście w pierwszym zdaniu o mój ślub. Razem z narzeczonym robiliśmy wielkie przygotowania od samego początku. Cudowna sala i jej wystrój – wszystko musiało do siebie pasować. Bardzo wytworny zabytkowy samochód oraz przystrojenie kościoła. Jestem z natury perfekcjonistkom i musiałam dopiąć wszystko na ostatni guzik. Moją białą suknię w stylu księżniczki miałam już w głowie odkąd byłam małą dziewczynką – dlatego też, akurat z tym elementem nie było żadnego problemu. Jednakże miało się zaraz okazać, iż zapomnieliśmy o czymś…

Kursy tańca, które zmieniają się w wielką pasję

kurs tańca bydgoszczO bardzo istotnej rzeczy, jeżeli chodzi o ślub – i to tak wymarzony od dziecka ślub. Otóż, całkowicie zapomnieliśmy o pierwszym tańcu pary młodej. Jest to przecież taki tradycyjny i nieodzowny element każdego wesela. A nasze było tradycyjne w każdym nawet najmniejszym calu. Napisałam ten poradnik o tańcu na ostatnią chwilę – może komuś z Was przyda się? Może będzie takim przypomnieniem, iż o tak ważnych szczegółach trzeba myśleć dużo wcześniej. W naszym przypadku udało się wyjść obronno ręką z naszego małego uchybienia. Przypomnieliśmy sobie o pierwszym tańcu około miesiąca przez naszym ślubem. Czasu było niewiele, a razem z narzeczonym mały dwie lewe nogi do tego typu rzecz – trzeba to niestety przyznać. Przypomniała nam o tym na szczęście teściowa – aż zrobiło mi się gorąco na samą myśl o przeoczeniu tak ważnego elementu naszego ślubu, jakim niewątpliwie jest pierwszy taniec. Pobiegłam szybko razem z narzeczonym do komputera w jego biurze, włączyłam sprzęt i w najpopularniejszej wyszukiwarce wpisałam frazę – kurs tańca bydgoszcz. W taki sposób najszybciej udało mi się odnaleźć bardzo dobre szkoły tańca na terenie naszego miasta. Na stronach tychże szkół szukałam informacji na temat kursów dla par młodych. Wszystkie szkoły taki kurs tańca ślubnego oferowały. My wybraliśmy taką z największą ilością pozytywnych opinii.

Z pomocą świetnych instruktorów tańca nowoczesnego udało nam się nauczyć bardzo dobrze prostego układu tanecznego, który był bardzo w temacie ślubnym. Kurs był na prawdę świetny. Nawet takie osoby jak my dały radę nauczyć się tańczyć, co więcej my w tej szkole zostaliśmy do dziś. Jeździmy średnio co dwa tygodnie na różnorakie kursy taneczne – jest to dla nas rodzaj rozrywki i możliwość spędzenia czasu we dwoje.