Lakiery umożliwiające przedłużanie paznokci

Produkty do wykonywania manicure hybrydowego stają się coraz nowocześniejsze, co pozwala na stworzenie nie tylko estetycznie wyglądających paznokci, ale jednocześnie trwałych. Samilac Extend Base jest to nowa baza hybrydowa, która sama się poziomuje, a jednocześnie pozwala na nabudowanie, wyrównanie oraz przedłużenie płytki paznokcia nawet o jeden centymetr. Warto poznać szczegółowe właściwości tego produktu, a także sposób jego aplikowania, aby móc wykonywać trwały i estetyczny manicure.

Skuteczny sposób przedłużania paznokci

lakier extend base - przedłużanie paznokciNowoczesna baza Semilac charakteryzuje się gęstą konsystencją, a także twarda strukturą przy jednoczesnej dużej elastyczności. Jest to doskonałe uzupełnienie oferty produktów do manicure hybrydowego, ponieważ produkt ten nie tylko wypełnia nierówności, ale jednocześnie modeluje płytkę. Gęsta konsystencja pozwala na nabudowywanie, wzmacnianie i przedłużanie paznokci, co zapewnia odpowiednią trwałość. W celu zapewnienia trwałości wykonanego w ten sposób manicure niezbędny jest właściwy sposób wybudowania płytki, w tym tunelu, krzywej C oraz odpowiednio położonego szablonu. Gdy wypróbujemy lakier extend base – przedłużanie paznokci nie będzie już problemem. Baza tego typu może być stosowana za każdym razem w przypadku wykonywania manicure hybrydowego. Jest łatwa w aplikacji i jednocześnie będzie doskonałym wparciem dla złamanych albo kruchych paznokci. Najistotniejszą funkcją produktu Semilac Extend Base jest możliwość przedłużenia paznokcia na szablonie. Nakładanie bazy nie będzie stanowić problemu nawet dla osoby rozpoczynającej swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Najpierw należy opracować i odtłuścić płytkę paznokcia, a następnie nałożyć warstwę Semilac Extend Base. Jej grubość będzie uzależniona od efektu, jaki chce się osiągnąć. Aby nadbudować paznokcia, należy nanieść nieco większą ilość produktu w każdej warstwie i za każdym razem utwardzić go pod warstwą. Możliwe jest także przedłużenie paznokcia na szablonie. Aby zastosować bazę jako zwykły podkład pod manicure, wystarczy zaaplikować cienką warstwę produktu oraz utwardzić go pod lampą.

Nowa baza samopoziomująca Semilac Extend Base jest to produkt długo wyczekiwany, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowniczek hybryd. Jest to produkt przeznaczony do stosowania na naturalną płytkę paznokcia, który zwiększa przyczepność lakierów hybrydowych do płytki paznokciowej. Jest to produkt bardzo wydajny, ponieważ w czasie standardowego zastosowania wystarczy nałożyć cienkie warstwy produktu. Dodatkowo baza pozostawia lepką warstwę dyspresyjną na paznokciach.