Legowisko dla nowego psa

Od kiedy wyprowadziłam się od rodziców, to czułam że brakuje mi kogoś w domu. A że nikt mi nie pozwoli na zwierzęcego towarzysza, to przygarnęłam psa ze schroniska. Nazywa się Adik i jest małym kundelkiem, ale za to z wielkim sercem. Mieszka u mnie już drugi tydzień, a już sobie nie wyobrażam życia bez niego. Adik jest kochanym przyjacielskim psem, któremu bym uchyliła kawałek nieba. Muszę jeszcze kupić mu specjalny kubraczek na zimę, żeby było mu cieplej jak wychodzę z nim na spacery, jest to naszym wspólnym ulubionym zajęciem.

Spanie dla nowego członka rodziny

producent legowisk dla psówMoi rodzice nie byli zbyt zadowoleni moim posunięciem, nawet zastrzegli że nie będą go brać jak bym chciała wyjechać. Tak na prawdę od czego ma się brata, który ma takie same podejście do zwierząt jak ja. Jak by rzeczywiście zaszła taka potrzeba to zawsze mogę zostawić Adika u Radka. Mój pies i tak zdążył się zaprzyjaźnić z psami mojego brata. Posiada podwórko gdzie będą mogły się wybiegać razem tylko, muszę jeszcze kupić dla niego legowisko. Moja koleżanka mi podpowiedziała, że dobry producent legowisk dla psów sprzedaje niedaleko nas – również znajdzie się go w internecie. Więc usiadłam przed laptopem i zaczęłam przeglądać oferty u tego producenta. Wybór jest gigantyczny, legowiska są zakrywane, albo całkowicie odkryte – kształty do wyboru legowisk były różne. Czyli najbardziej pospolite prostokątne, owalne widziałam również bardzo ciekawy kształt heksagonalny –  jednolitej kolorystyce, w dwu kolorze i całkowicie w wzorach. Tak więc można dopasować legowisko to wnętrza panującego w pomieszczeniu ale również trzeba pamiętać, że legowisko dla swojego pupila powinno być dopasowane do jego rozmiaru i oczywiście z wygodnym miękkim łatwo wymienialnym wkładem. Co ułatwi nam łatwiejsze utrzymanie w czystości jego legowiska. Więc zamówiłam dwie sztuki, do mojego mieszkania i żeby Adik miał w razie czego swoje legowisko u mojego brata jak by na prawdę wymagała tego sytuacja. U mnie w domu legowisko będzie miał kolor czekolady, bo mam po prostu taki wystrój, a do mojego brata wezmę beżowo-brązowy. Ma meble takiego koloru więc wszystko będzie ładnie się ze sobą współgrało.

Po odebraniu paczki, od razu przeszłam do przetestowania legowiska. Przez chwilę się zmartwiłam, że za bardzo się rozpędziłam z kupnem dwóch legowisk ale Adik bardzo szybko rozwiał mi one. Na widok legowiska był cały rozpromieniony, cieszył się jak szalony – teraz dumnie leży i śpi w legowisku zamiast na podłodze. No i te drugie legowisko zaniosłam do mojego brata.