Leżaki plażowe na kółkach dla wygodnych

 

Jak co roku wakacje planowałam na piaszczystej plaży. W związku z tym, że planowanie rozpoczęłam dość późno nie znalazłam noclegu zbyt blisko plaży. Dlatego też szukałam sposobu, aby ułatwić sobie przewóz i transport rzeczy na plażę z domku letniskowego.

Wygoda na leżaku plażowym z kółkami

wygodny leżak plażowy na kółkachJakoś całkiem przypadkiem zauważyłam w sklepie wygodny leżak plażowy na kółkach. Sprawdziłam osobiście i faktycznie był bardzo wygodny. Przez to, że posiadał kółka mogłam go złożyć a do środka zmieścić ręczniki, wodę, koc i inne drobiazgi, które są niezbędne na plaży. Bardzo się ucieszyłam, że odkryłam ten leżak. Kupiłam od razu dwa – bez wahania. Leżak składał się w bardzo wygodny i praktyczny sposób. Dzięki temu nie miałam problemu z zapakowaniem go do bagażnika samochodu. Zostało nawet jeszcze miejsce na walizki, także spokojnie mogliśmy je zabrać ze sobą. Kiedy dojechaliśmy z mężem na miejsce, okazało się, że pogoda nad morzem jest rewelacyjna. Upał doskwierał przez cały dzień – od rana do wieczora. Mimo to byłam szczęśliwa, ponieważ uwielbiam lato i słońce. Dodatkowo cieszył mnie fakt, że w tym roku nie muszę martwić się o wynajmowanie leżaków, ponieważ mieliśmy swoje wygodne leżaki plażowe z kółkami. Nie mieliśmy żadnego problemu z miejscem. Mogliśmy z nimi ulokować się przy samej wodzie i moczyć nogi. Nie musieliśmy cisnąć się pomiędzy parawanami. Leżaki na kółkach zajmują stosunkowo mało miejsca, dlatego też wychodziliśmy na plażę o różnych porach dnia a i tak zawsze mieliśmy dobre miejsce na plaży. Faktycznie tak dobrego zakupu nie dokonałam naprawdę dawno. Wygodne leżaki na kółkach są o tyle praktyczne, że posiadają daszek, który w razie potrzeby może ochronić przed słońcem. Są wykonane z materiału, który szybko wysycha i nie zachowuje wilgoci. Dzięki temu nie ma problemu z ich suszeniem po całodniowym plażowaniu. Są odporne na zabrudzenia, co jest dla mnie bardzo istotne. Dodatkowo oparcie jest regulowane, posiada poduszkę pod głowę i kieszeń na drobiazgi, która jest wykonana z siatki. Jednym słowem grzechem byłoby nie posiadać takiego leżaka. Poza tym można go używać także na basenie, w ogrodzie czy na tarasie. Szczególnie miałam zamiar skorzystać z tej dodatkowej opcji w ogrodzie, ale to po naszym powrocie z urlopu.

Mój był w kolorze soczystej czerwieni a męża w kolorze indygo. Z tego, co widziałam w Internecie wybór kolorystyczny jest dość bogaty a gama wzorów dość szeroka, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie. Mnogość rodzajów jest dostosowana do potrzeb odbiorcy. Polecam leżaki każdemu, kto oczekuje komfortu i wygody.