Modna męska koszulka z naszym własnym nadrukiem

Jak chyba każda kobieta interesuję się modą, jednak staram się ślepo za nią nie podążać. Mam swój własny styl w który zawsze starałam się wplatać jakieś najmodniejsze akcenty, jednakże obecnie to co jest na topie idealnie wpasowuje się w to, co naprawdę kocham nosić, czyli wygodne ciuchy. Co więcej, często też sama je poniekąd projektuję, w jaki sposób?

Bawełniana męska koszulka z moim nadrukiem

bawełniane męskie koszulki z własnym nadrukiemJako nastolatka lubiłam się ubierać modnie. To były czasy, kiedy niestety na topie były białe kozaczki i spódniczki krótsze niż opaska do włosów, ale ja korzystałam raczej z drugiego wariantu, czyli jaskrawych koszulek i spodni z niskim stanem. Nie były to najwygodniejsze kreacje, ale byłam wtedy nastolatką nie to było dla mnie najważniejsze. W końcu wyrosłam z tego i zrozumiałam, że najlepiej czuje się w ubraniach sportowych. Co ciekawe od jakiegoś czasu to właśnie ciuchy sportowe są niezwykle modne i to nie tylko na siłowni, ale również w wersji wyjścia na miasto czy nawet do pracy! Wiele kobiet chodzi w leginsach bądź sportowych spódnicach, które mogą być i eleganckie i właśnie wygodne! Najbardziej jednak lubię nosić bawełniane męskie koszulki z własnym nadrukiem. Zawsze wolałam pod tym względem męską garderobę ponieważ koszulki te nie są obcisłe tylko właśnie luźne i wygodne, a jeśli dodatkowo mogę sobie na nich zrobić własny nadruk to przecież nic, tylko kupować! ceny takiej koszulki z naszym nadrukiem są dodatkowo znacznie niższe niż w przypadku, kiedy kupujemy taką koszulkę chociażby w sklepach sieciowych! To kolejny plus przemawiający za sensem ich kupowania. Często robię sobie nadruki kolorowe, a że bardzo lubię rysować na tablecie to przeważnie koszulki te są ozdobione moimi pracami lub jakimiś zabawnymi napisami typu „kierownik imprezy”. Taka koszulka jest również doskonałym pomysłem na prezent na dzień chłopaka, na urodziny, pod choinkę czy po prostu – bez okazji. Wychodzę z założenia, że najlepsze prezenty to te przydatne, a jeżeli prezentem jest spersonalizowana koszulka to będzie on jak najbardziej udany!

Lubię łączyć męskie koszulki z leginsami i trampkami lub z krótkimi spodenkami dresowymi. Ta druga wbrew pozorom wygląda bardzo dziewczęco ponieważ jeżeli kupimy nieco za dużą koszulkę, wówczas może nam ona posłużyć za sportową i wygodną sukienkę. Dodając do tego jeszcze zakolanówki, mamy gotową, wygodną, sportową i obecnie bardzo modną stylizację. Zauważyłam, że dużo młodych dziewczyn obecnie nosi się w ten sposób i naprawdę wygląda to bardzo uroczo, dlatego nie ma co patrzeć na to, czy koszulka jest męska czy nie, ponieważ jeżeli wiemy jak ją wpleść w cały outfit, na pewno będzie wyglądała genialnie.