Moja księgowa jest najlepsza w branży

 

Moja narzeczona jest bardzo pracowita. Poznałem ją jak zakładałem swoją firmę. Potrzebowałem księgowej i znajomy polecił mi jej biuro. Mówił, że pracuje tam bardzo ładna i mądra kobieta, która zna się na wszystkich przepisach. On wiele razy korzystał z jej pomocy bo także prowadzi firmę. Katarzyna od razu mi się spodobała. Była bardzo wesoła i przyjazna. Od razu zabrała się za moje dokumenty i powiedziała na co powinienem zwracać uwagę i co jeszcze muszę załatwić. Od razu mnie oczarowała. Była młoda a swoje biuro księgowe prowadziła już od kilku lat.

Wszystkie formalności załatwia mi moja księgowa

biuro księgowe - wrocławKiedyś w trakcie załatwiania spraw w jej biurze postanowiłem zaprosić ją na obiad. Widziałem, że była zdziwiona ale nie odmówiła. Nasze spotkanie było bardzo udane. Mieliśmy sporo wspólnych tematów i dobrze czuliśmy się w swoim towarzystwie. Kasia opowiadała mi o swojej pracy. Biuro księgowe – wrocław było dla niej ważne. Sama tą firmę rozkręciła zaraz po studiach. Początki były ciężkie bo nie miała sporo klientów. Zarobione pieniążki wystarczały jej na pokrycie wszystkich kosztów ale mogła liczyć na pomoc rodziców. Z czasem jej biuro księgowe – Wrocław cieszyło się sporym zainteresowaniem. Kasia sama na to wszystko zapracowała. Każdy klient była dobrze obsługiwany. Kasia zawsze pilnowała wszystkich terminów i spraw. Klienci chętnie polecali jej usługi i zawsze do niej wracali. Ja także byłem bardzo zadowolony, że mogłem ją spotkać i poznać bliżej na obiedzie. Postanowiliśmy dać sobie szansę i spotykaliśmy się od czasu do czasu. Nawet się nie zorientowałem kiedy zaczęło mi na niej zależeć i po rozmowie o naszych uczuciach postanowiliśmy wspólnie zamieszkać. Ja prowadziłem swoją firmę a Kasia biuro księgowe i każdy z nas spełniał się zawodowo. Po pracy jeździliśmy na rowerach, rolkach lubiliśmy wspólnie aktywnie spędzać czas. Bardzo cieszyłem się, że tak potoczyło się moje życie.

Jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziałem czy mam otwierać swoją firmę a teraz mam firmę dobrze prosperującą i piękną narzeczoną, która mi pomaga we wszystkich rachunkowych sprawach. Jestem jej wdzięczny za wszystko bo dzięki niej jestem spokojny o wszystkie formalności. Ja zupełnie nie znałem się na tych wszystkich przepisach. Dzięki znajomemu trafiłem do najlepszej specjalistki w mieście. Wspieram Kasię w jej obowiązkach zawodowych. Czasem musi zostawać po godzinach bo ma tyle pracy więc zawsze staram się jej ugotować jakiś obiad. Muszę o nią dbać jest dla mnie najważniejsza w życiu.