Najlepsze wakacje pod słońcem

Zbliża się, długo wyczekiwany przeze mnie, okres urlopowy. Wakacje, słońce, opalanie, szum fal, zachody słońca, gofry i smażona ryba – tak właśnie sobie go wyobrażam. Nieodłącznym i najważniejszym elementem jest fakt, aby cała rodzina była w komplecie. Wspólne wakacje to nasza tradycja, która staramy się podtrzymywać od wielu lat.

Rodzinne wakacje w Sarbinowie

domki sarbinowo ku słońcuW tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd nad polskie morze. Posiada ona wiele uroku, choć niektórzy najwyraźniej tego nie dostrzegają. Oczywiste jest, że pogoda jest czasem kapryśna, ale nie straszna nam ona, ponieważ będziemy w świetnym gronie. W tym roku odwiedzimy Sarbinowo. Ostatni raz byłam tak, kiedy byłam nastolatką, ale do tej pory to miejsce jest obecne w moich wspomnieniach. Tym razem wybraliśmy domki Sarbinowo ku słońcu. Są to piękne, komfortowe i bogato wyposażone chatki w pobliżu morza. Sarbinowo to mała miejscowość, ale można w niej znaleźć wszystko, co potrzebne podczas wakacji. Mam nadzieję, że pogoda będzie dopisywać, choć nawet jeśli tak się nie stanie to miejsce, w którym się zatrzymamy, oferuje wystarczająco wiele atrakcji, żebyśmy nie mieli szans się nudzić. Plac zabaw dla dzieci to raczej standardowe wyposażenie, „ku słońcu” oferuje również piłkarzyki, trampolinę, bilard i cybergaja w zadaszonej części. Kolejną zaletą jest ogrodzony teren. Poczucie bezpieczeństwa, kiedy posiada się małe dzieci, jest wręcz wymogiem dla każdego rodzica. Istnieje również możliwość nieodpłatnego udostępnienia wanienki, krzesełka do karmienia i łóżeczka. Dzięki temu ilość naszych bagaży bardzo zmaleje. Długie wieczory można spędzać rodzinnie na grach zespołowych, organizując grilla, lub po prostu relaksując się na tarasie. Kolejną atrakcją przygotowaną przez gospodarzy jest możliwość wypożyczenia rowerów z fotelikami dziecięcymi. Na pewno skorzystamy z tej opcji i odwiedzimy latarnię w Gąskach oraz przystań rybacką w Chłopach. Istnieje również możliwość nieodpłatnego wypożyczenia kijków do nordick walking i rakietek do badmintona. Zapowiada się, że spędzimy aktywne wakacje.

Pogoda nad polskim morzem jest zmienna, dlatego tez warto wybrać miejsce, które w razie niesprzyjającej aury, zapewni dodatkową rozrywkę dzieciom i dorosłym. Najważniejsze, że będziemy tam wszyscy razem. Już nie mogę się doczekać, aby przejść się brzegiem morza z moim mężem, lepić zamek z piasku z dziećmi i zjeść dobrą rybę z moimi rodzicami. Na pewno będziemy się dobrze bawić, a nasza rodzinna tradycja zostanie kontynuowana. Odliczanie rozpoczęte.