Najlepszy sportowy Kross

 

Na polskim rynku nie znajdziemy wielu firm, które mogłyby konkurować z Krossem. Ta polska firma, w ciągu niespełna trzech dekad zdobyła na rynku pozycję, jakiej może zazdrościć każdy konkurent z branży. Jednak ma na to wpływ idealna relacja jakości do ceny. Dzięki wprowadzaniu w życie własnych rozwiązań technicznych, rowery Kross są jednymi z niewielu, które eksportuje się do krajów Unii Europejskiej. 

Sportowe Krossy w najlepszej cenie

sportowy kross level b5Kross specjalizuje się w tworzeniu rowerów solidnych i profesjonalnych. Nawet tańsze wersje jednośladów spod znaku tej marki, należą do absolutnie topowych. Jednak pamiętajmy, że zadaniem roweru jest nie tylko dostarczenie nam przyjemności z jazdy, ale również zapewnienie nam bezpieczeństwa. No i tu też nie ma żadnych zastrzeżeń. Sportowy Kross Level b5 to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfortową jazdę. Dzięki zastosowaniu przerzutek od najlepszego, japońskiego producenta, w Level b5 zmiana przełożeń jest niezwykle cicha i szybka. Level b5 to model wyższy od popularnego Hexagona, dlatego oferuje nam lepsze rozwiązania technologiczne. Jednak oczywiście mamy tu do czynienia z nieco wyższą ceną. Koszt Krossa b5 to nieco ponad dwa i pół tysiąca złotych. To naprawdę niewiele jeśli weźmiemy pod lupę oferty konkurencji, zarówno tej krajowej, jak i zagranicznej. Rowerom konkurencji brakuje nie tylko jakości, ale również nie jest ona w stanie rywalizować ceną, gdyż Kross jest w stanie dać zaporową cenę. Jednak dla Krossa zyski nie są najważniejsze, najważniejszy jest rozwój, przynajmniej takie mamy wrażenie, patrząc w jaki sposób zmienia się ta firma na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Dzięki niskim cenom swoich rowerów, Kross sprzedaje ich spore ilości, nie tylko w naszym kraju, ale również mówimy tu o eksporcie. Level b5 to rower dla osób, które oprócz najlepszej jakości, cenią sobie design i wyjątkową geometrię ramy, jakiej autorem jest Kross. Rowery Kross znajdziemy zarówno w rowerowych salonach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych, które oferują znacznie większy asortyment.

Jeżeli mamy w planach kupienie roweru, warto przemyśleć ofertę firmy Kross. Level b5 to oferta godna uwagi, głównie ze względu na doskonałą relację ceny do jakości. Takim połączeniem, naszym zdaniem, nie może się realnie pochwalić żadna firma na polskim rynku. Dodać też trzeba, że design Krossa nadaje mu nowoczesności i sprawia, że nadaje się zarówno dla osób młodych, jak i tych w sile wieku, w których ciągle drzemie sportowy duch.