Narzuta na łóżko zawsze się przyda

 

Ostatnio zostaliśmy z mężem zaproszeni, na świętowanie kolejnej rocznicy ślubu moich rodziców. Oni zawsze, rok w rok bardzo hucznie obchodzą ten dzień i albo gdzieś sobie wyjeżdżają, albo zapraszają do siebie rodzinę na takie małe przyjęcie. W tym roku nie mogło być inaczej. Za dwa tygodnie byliśmy zaproszeni na właśnie takie mini przyjęcie, a mi zawsze łezka w oku się kręci, gdy na nich patrzę. 

Narzuta na łóżko w prezencie

praktyczna narzuta na łóżko 220x240Tak, jak już mówiłam, to przyjęcie jest już za dwa tygodnie. Dla mnie to bardzo krótki okres czasu, bo ja zawsze muszę się zastanowić, przemyśleć i znaleźć odpowiedni prezent. Nie mogę zapytać rodziców, co by chcieli dostać, bo od nich zawsze słyszę, abym absolutnie nic nie kupowała, że nasza obecność całkowicie wystarczy i ogólnie są przeciwni, aby im coś kupować. Ja jednak zawsze staram się im coś podarować, ale żeby nie było to coś mega ekstrawaganckiego, to staram się znaleźć jakiś praktyczny prezent, który naprawdę im się przyda w codziennym użytkowaniu. Nie miałam jednak zupełnie pomysłu, co im podarować w tym roku. Zadzwoniłam jedynie do siostry i brata, aby zapytać, co oni im kupują, abyśmy nie dali tego samego. Oni mieli już wszystko gotowe. Jak zawsze. Oni już wszystko zapakowane, a ja dopiero szukam czegoś po sklepach. No nic. Musiałam się za to zabrać. Poszłam do sklepu, w którym są przeróżne rzeczy do domu z nadzieją, że tam właśnie znajdę coś ciekawego. Od razu podeszła do mnie pani, a ja jej powiedziałam na jaką okazję czegoś szukam. Zaproponowała, że dobra będzie praktyczna narzuta na łóżko 220×240. Bardzo mi się ten pomysł spodobał, bo faktycznie jest to coś mocno praktycznego. Pokazała mi, jakie mają dostępne w sklepach i absolutnie się w nich zakochałam. Dawno nie widziałam, tak pięknego wykonania. Wszystko uszyte z dbałością o najmniejszy szczegół, a jaki wybór koloru. Absolutnie chyba wszelkie możliwe barwy i to na różnych wzorach i na różnym materiale. Dokładnie o coś takiego mi chodziło. Dla mnie jest to wymarzony prezent, zwłaszcza, że dla siebie też taką kupiłam.

Kiedy wręczaliśmy prezent rodzicom, to trochę zaczęłam się obawiać, że faktycznie może im się nie spodobać, bo w końcu oni nie lubią prezentów. Jednak, jak zobaczyłam minę mojej mamy, kiedy go rozpakowała, to wiedziała, że z miejsca się w tym zakochała. Nic dziwnego. Wybrałam narzutę w pięknym kolorze, który pasuje do sypialni, z dobrego materiału, a w dodatku z ciekawym i oryginalnym wzorem. Nie mogło być inaczej. Musiała się spodobać mojej mamie i to bez dwóch zdań.