Nowa maszyna do mycia podłóg

Od wielu lat prowadzę firmę świadczącą usługi sprzątające. Współpracujemy nie tylko ze wspólnotami mieszkaniowymi, ale także z wieloma przedsiębiorstwami produkcyjnymi. W związku z tym staramy się dysponować najwyższej jakości sprzętem, który będzie pomagał nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie. W ostatnim czasie podpisałem kolejne dwa kontrakty na świadczenie usług sprzątających w dużych halach przemysłowych. W związku z tym, że umowy podpisane były na okres kilku lat zdecydowałem się na inwestycje.

Najlepsze urządzenia do mycia podłóg

najlepsza maszyna do mycia podłógKiedy świadczy się takie usługi dla bardzo dużych firm konieczne jest, aby odpowiednio zadbać o zaplecze techniczne. Takie działanie jest spowodowane koniecznością szybkiej i przede wszystkim rzetelnej obsługi. Właśnie dlatego wczoraj byłem na spotkaniu w sprawie zamówienia nowych urządzeń. Jestem przekonany, że najlepsza maszyna do mycia podłóg będzie sprawdzać się bardzo dobrze. Urządzenie, w przeciwieństwie do tych, którymi do tej pory dysponujemy, wyróżnia się przede wszystkim znacznie większą sprawnością oraz łatwością prowadzenia. Przyznam, że jest to dla mnie bardzo istotne, ponieważ nie zawsze mogę sobie pozwolić na wysłanie mężczyzny do obsługi danego zlecenia. Panie, które u nas pracują mają oczywiście sporo siły, jednak sprzątanie hali o powierzchni tysięcy metrów kwadratowych przy pomocy ciężkiej i nieporęcznej maszyny sprawia im problem. Dlatego zwróciłem szczególną uwagę na to, by nowy sprzęt nie posiadał takich defektów. Oprócz tego nowe szorowarki do podłóg będą ekologiczne. Charakteryzują się znacznie mniejszym zużyciem wody niż inne maszyny. Dlaczego wybrałem właśnie taki model? Przede wszystkim ze względu na to, że staramy się działać ekologicznie. Oczywiście nie zawsze jest to całkowicie możliwe, jednak dbamy o to, aby każdy stosowany przez nas preparat miał odpowiednie certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo dla otoczenia. Kolejnym niezwykle istotnym aspektem jest także to, że staramy się do minimum ograniczać zużycie czystej wody.

Nowe zlecenia zaczynamy realizować dopiero w kolejnym miesiącu, dlatego mam nadzieję, że zamówione maszyny dotrą do nas terminowo. Chciałbym je jeszcze przetestować, zanim pojawią się u nowego klienta. W końcu pewność działania i przeszkolenie pracowników z ich obsługi są niezwykle istotne ze względów bezpieczeństwa. Jestem jednak przekonany, że wszystko pójdzie dobrze, a wysoką jakość zamówionego przez nas sprzętu docenią nie tylko moi pracownicy, ale także klienci.