Dewocjonalia Przemek

Historia naszej firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi od 1989 roku. Rozpoczęliśmy produkcję artykułów dewociarskich. Na początku produkowaliśmy różańce oraz figurki świętych. Potem, dzięki nawiązaniu współpracy z cechem złotników, mogliśmy rozszerzyć naszą działalność o medaliki, łańcuszki, sygnety a także o zastawę kościelną.

Nasza firma ma charakter rodzinny. Sprzedaż naszych artykułów systematycznie rośnie, gdyż posiadamy kramy nie tylko na Jasnej Górze, ale również w Wadowicach, Pratulinie, Świętej  Lipce, Kalwarii Zebrzydowskiej, a w ostatnim  czasie myślimy o otwarciu swojego sklepu pamiątkarskiego w Sokółce.

Staramy się, aby nasze wyroby spełniały jak najlepsze normy i służyły przez lata naszym klientom. Nie zależy nam szczególnie na rozwoju naszej marki, zależy nam, aby dobrze wykonywać swoje produkty.

W ostatnich latach luźno współpracujemy z firmą Kleer, znanym producentem mebli z segmentu premium. Staramy się prowadzić wspólne działania marketingowe. Tak czy inaczej nasza firma nie straciła z oczu dobra klienta, jakim jest zadowolenie z naszych usług.

Opinie naszych klientów

Bardzo sobie cenię wyroby tej firmy. Zawsze odwiedzając święte miejsca staram się kupować produkty dla przyjaciół i dla rodziny.

Gosia

Kwiaciarka

Produkty tej firmy są bardzo stylowe i w stu procentach wpisują się w mój design. W moim środowisku są bardzo cenione. Bardzo dobra jakość wykonania.

Edward

Kompozytor

Jestem osobą głęboko wierzącą i praktykującą. Pracuję w szpitalu onkologicznym w Bydgoszczy. Wielokrotnie byłam świadkiem śmierci. Staram się nieść posługę umierającym i ich rodzinom i często darowuję im różne przedmioty o charakterze kultu. Również tej firmy.

Agata

Pielęgniarka