Organizacja prezentu dla dzidziusia

Okres ciąży jest dla wielu kobiet bardzo miłym i dobrze przechodzącym okresem. Większość z przyszłych mam dobrze się czuje i jest w pełni sprawna przez całe dziewięć miesięcy. Jeśli tak jest to z pewnością w okolicach ósmego lub nawet z początku dziewiątego miesiąca mamusie mają organizowane przyjęcie zwane baby shower. Ta impreza zazwyczaj przygotowywana jest w domu przyszłej mamy by było jej po prostu wygodniej. Ponad to to koleżanki przygotowują wszystko i zajmują się kupnem prezentów.

Ciekawe pomysły na prezent dla przyszłej mamy

oryginalny pomysł na prezent na baby showerJeśli chcemy kupić ładny prezent przyszłej mamie możemy zapytać jej wprost czego potrzebuje. Zazwyczaj oprócz prezentu dla dziecka jest organizowany także prezent dla mamy. Zatem oryginalny pomysł na prezent na baby shower dotyczy dziecka i mamy. Dla dziecka z reguły kupujemy pampersy, środki pielęgnacyjne, ubrania, Kocyk lub inne rzeczy potrzebne do uzupełnienia A wyprawki. Natomiast dla mamy najczęściej jest to biżuteria, ładne ubranie lub np. torebka wymarzona. Zazwyczaj koleżanki pytają co jest potrzebne by nie powielać prezentów i tych samych rzeczy. Oczywiście wszystko zależy od finansów jakie nazbierały na prezent. Oprócz prezentów dla mamy i dziecka koleżanki przygotowują także poczęstunek i inne potrzebne rzeczy. Różnego rodzaju dekoracje w kolorze różowym lub niebieskim. Balony także w takiej kolorystyce. Wszystko zależy na to czy urodzi się chłopczyk czy dziewczynka. Na szczęście w wielu sklepach oraz sprzedaży internetowej znajdziemy takie dekoracje jak serwetki czy nawet ozdoby na ścianę z napisem czekamy na dziewczynkę lub czekamy na chłopca. Oczywiście jeśli wszystko mamy to pomaga w organizacji całego przedsięwzięcia. Natomiast jeśli już nie bardzo potrafi coś przygotować to bez problemu robią to za nią jej przyjaciółki. Bardzo często jednak taką imprezę organizuje się bez wiedzy mamy i jest to dla niej niespodzianka.

Jeśli nasza najlepsza przyjaciółka spodziewa się dziecka to na pewno przez myśl przeszła nam idea, żeby zorganizować dla nich baby shower. Taką imprezę organizuje się już w momencie bardzo wysokiej ciąży kiedy nic jej nie zagraża. Oczywiście płeć musisz być znana bo w takiej kolorystyce przygotowywana jest cała impreza. Oprócz pięknej oprawy dekoracyjnej na tej imprezie rozdawane są prezenty zarówno dla dziecka jak i dla mamy. Zawsze dobrze wspominam jest taka impreza i zdjęcia pięknie upamiętniają ten dzień. Warto więc zadbać o swoją przyjaciółkę, która spodziewa się dziecka i zorganizować dla niej taki piękny i wspaniały baby shower.