Piorąc możemy zdezynfekować swoje ubrania

Żyjemy w czasach, w których cały świat mierzy się z wirusem przenoszącym chorobę nazwaną covid19. Tak zwany koronawirus diametralnie odmienił życie ludzi na całym świecie. Jedni się go boją, inni się z niego śmieją, ale nikt nie chciałby się nim zarazić. I dlatego właśnie wszyscy zmieniliśmy całkowicie swoje codzienne funkcjonowanie dodając do niego elementy przeciwdziałające potencjalnemu zarażeniu się koronawirusem. Zaczęliśmy powszechnie używać produktów do dezynfekcji, ale dezynfekujemy nie tylko swoje dłonie.

Środki piorące i dezynfekujące ubrania jednocześnie

ecolab produkty do praniaKażdy pewnie pamięta doskonale czasy, kiedy pandemia covid19 zawitała do naszego kraju. Mieliśmy wówczas do czynienia z całkowitym lockdownem, czyli zamknięciem wszystkiego i wszystkich. Większość z nas dała się wtedy ponieść ogólnoświatowej panice i ograniczyła do minimum wszelkie kontakty międzyludzkie. Gdy jechało się na zakupy to dezynfekowało się nawet produkty spożywcze, albo zostawiało się je na zewnątrz na kilka godzin. Niektórzy nawet myli opakowania produktów płynem do dezynfekcji. Dzisiaj mamy już o wiele mniej radykalne podejście, ale cały czas stosujemy się do zaleceń związanych z dezynfekcją dłoni. Może nie każdy wie, ale na rynku dostępne są ecolab produkty do prania, które jednocześnie dezynfekują ubrania. Warto kupić sobie takie nowoczesne płyny do prania, które od razu je dezynfekują. Jeśli zdarzyłoby nam się mieć kontakt z osobą zakażoną to wówczas najlepiej będzie poddać się całkowitej dezynfekcji. Ubrania wyprane w płynie dezynfekującym będą po wypraniu wolne od jakichkolwiek wirusów. Na polskim rynku takie produkty do prania to całkowita nowość, ale na pewno przed kolejnym sezonem zimowym warto się w nie zaopatrzyć. Zwróćmy uwagę, że producent tych środków piorących nigdzie swoich produktów nie reklamuje. Nie robi tego, bo nie musi, ponieważ ludzie polecają je sobie jeden drugiemu. Taki produkt piorący i dezynfekujący jednocześnie jest tak dobry, że producent nie musi go nigdzie reklamować.

Każdy może znaleźć produkty do prania i jednoczesnej dezynfekcji ubrań w sklepie internetowym producenta. Pamiętajmy mądre powiedzenie, które mówi, że przezorny zawsze ubezpieczony. Bądźmy przezorni i zanim jeszcze będzie to konieczne zaopatrzmy się w produkty do dezynfekcji. Takim produktem są również dezynfekujące ubrania płyny do prania. Oby nikt nigdy nie miał kontaktu z covid19, ale jeśli już takowy komuś się przydarzy to zróbmy wszystko, żeby jak najszybciej pozbyć się wirusów z ciała i ubrań.