Polecana i skuteczna hipnoza regresyjna

Od kilku lat borykam się z olbrzymią otyłością. Próbowałam wielu diet, ale efekty były znikome. Przeczytałam w gazecie porannej, że ostatnio bardzo modna jest hipnoza w leczeniu uzależnienia od jedzenia. Ja niewątpliwie jestem uzależniona, mam obsesję na punkcie słodyczy. Zjadam dziennie cztery tysiące kalorii z samych łakoci, a do tego jem normalne posiłki. Mój organizm jest na wykończeniu, nogi zaczęły odmawiać posłuszeństwa, pojawiła się tez cukrzyca. Jeżeli czegoś z tym nie zrobię, to niedługo zejdę na zawał serca albo zator żylny. Mam dopiero trzydzieści dwa lata i bardzo chcę żyć. Pragnę kiedyś zostać mamą, ale w tej chwili, nie jest to możliwe.

Leczenie hipnozą uzależnienia od jedzenia

fachowa hipnoza regresyjnaPostanowiłam poszukać dobrego hipnotyzera, który będzie chciał mi pomóc. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i przejrzę aktualne oferty. Jak się okazuje, popyt na seanse hipnotyczne musi być duży, bo ofert jest na pęczki. Zadzwoniłam pod jeden numer telefonu i przez krótką chwilę miałam przyjemność porozmawiać z hipnotyzerem. Opowiedziałam o swoim problemie uzależnienia od jedzenia i usłyszałam pocieszające słowa. Hipnotyzer twierdzi, że tyko hipnoza regresyjna jest w stanie mi pomóc. Mój problem ma swoje źródło w dalekiej przeszłości, może nawet w dzieciństwie. Taka fachowa hipnoza regresyjna polega na cofnięciu się do korzeni, z których wyrosło uzależnienie. Może to być jakieś traumatyczne przeżycie albo coś, z czego sama mogę nie do końca zadawać sobie sprawę. Doświadczyłam dawno temu dramatu, ale nie wiem, czy jestem gotowa o tym mówić. Hipnotyzer powiedział, że wejdzie w moją świadomość i za pomocą sugestii zmieni moje podejście do problemu. Jeżeli pokonam wewnętrzny lęk, który zajadam, mam szansę odzyskać zdrowie. To nie potrwa jeden seans hipnotyczny, ale co najmniej kilkanaście, żeby przyniosło oczekiwany efekt. Mam jutro przyjść na pierwsze spotkanie, które będzie opierać się na terapeutycznej rozmowie.

Za pomocą hipnozy regresyjnej, dużo osób zostało uzdrowionych z takich chorób, jak anoreksja, bulimia, nerwica natręctw, alkoholizm, narkomania i kleptomania. Skuteczność jest naprawdę wysoka, bo wynosi siedemdziesiąt dziewięć procent. Warunkiem udanej hipnozy jest bezwzględna chęć wyzdrowienia i wiara w sens tego rodzaju leczenia. Sceptycy, którzy przychodzą bardziej z ciekawości, nie zostaną wyleczeni. Wykupiłam cały pakiet na seanse hipnotyczne – dwanaście spotkań za dziewięćset złotych. Nie opłaca się kupowanie pojedynczych seansów, bo wtedy kosztuje on sto dwadzieścia złotych.