Polecany wosk do aut

 

Często poprzez oglądanie katalogowych bądź nowych aut zastanawiamy się dlaczego nasz tak nie wygląda. Przecież regularnie go odkurzamy i odwiedzamy myjnie samochodową. Jednak nigdy po wyjechaniu z niej nie ma tego cenionego efektu wow. A przecież nie jeden właściciel auta chciałby go mieć i cieszyć się idealnym wyglądem swojego sprzętu. Warto wiedzieć, że można go uzyskać nie korzystając z profesjonalnych usług, które wydają się drogie.

Wosk, który ożywi lakier naszego samochodu

wosk finish kare 1000pTutaj jeżeli mamy podstawowe narzędzia też możemy wiele zdziałać. Jeżeli chodzi o sam lakier i jego nabłyszczenie to konieczny jest dobry wosk. Jeżeli na samym starcie nie chcemy sporo przepłacać to warto wziąć pod uwagę wosk finish kare 1000p. Jest to produkt, którego możemy kupić w kilku wersjach jeżeli chodzi o pojemność. Najmniejsze pudełeczka dostaniemy już od dwudziestu pięciu złotych. Jednak są one w formie zwykłego wosku, który jest w pojemniku przypominającym pastę do butów. Nadaje się do ręcznego aplikowania. Takie najmniejsze opakowanie ma około sześćdziesięciu gram zawartości. Jest to dobra opcja dla tych, którzy chcą tylko wypróbować dany produkt. Jednak jeżeli nam będzie odpowiadał to warto nabywać ten sam wosk w innej wersji. Na rynku bez problemu za około osiemdziesiąt złotych dostaniemy dużą puszkę woski wraz z aplikatorami. Dzięki temu i tak zaoszczędzimy, ponieważ będziemy mieli prawie pięćset gram wosku i przyrządy do jego nakładania. Dlatego ta oferta kusi fanów motoryzacji. Jeżeli chodzi o sam sposób nakładania to niczym nie różni się on od standardowych produktów tego typu. Tutaj normalnie nakładamy wosk za pomocą szmatki na karoserię i czekamy kilka minut jak wyschnie. Oczywiście wcześniej auto powinno być idealnie wyczyszczone. Tylko wtedy możemy spodziewać się dobrego efektu. Następnie po wyschnięciu wosku go polerujemy. Tutaj najlepiej stosować mikrofibrę, ponieważ daje ona najlepszy efekt. Po takim zabiegu na naszym aucie pojawi się cienka błyszcząca warstwa ochronna.

Ona będzie zabezpieczała lakier przed powstawaniem mikro rys i przytwierdzaniem się zabrudzeń. Dlatego jedno woskowanie starczy na długi okres czasu i nie trzeba tej czynności ciągle powtarzać. Po pewnym czasie możemy ponownie umyć nasz samochód, a cienka warstwa wosku jeszcze przetrwa. Taka regularna pielęgnacja lakieru sprawi, że nawet starsze auto odzyska swój dawny blask i będzie cieszyło oko swojego właściciela. Dlatego jeżeli lubimy dbać o swoje pojazdy to wosk jest czymś idealnym dla nas.