Poszukiwania odpowiednich zabiegów na twarz

Już jako nastolatka bardzo dbałam o to, aby mieć zdrową cerę i skórę twarzy. Jako młoda dziewczyna zaczęła korzystać z zabiegów kosmetycznych i zabiegów medycyny estetycznej, które mi miały zagwarantować estetyczny wygląd i zdrowy koloryt cery. W ciąży trochę się zaniedbałam i w związku z tym, kiedy tylko posłałam swoje dziecko do żłobka zdecydowałam się odwiedzić kosmetykę. Najpierw jednak musiałam wybrać taki zabieg, który będzie najbardziej dla mnie odpowiedni. Zależało mi przede wszystkim na zabiegach na twarz.

Zapisałam się na kilka zabiegów na twarz

zabiegi na twarzUznałam, że kiedy ludzie na mnie patrzą przede wszystkim zwracają uwagę na twarz, dlatego najważniejsze były dla mnie zabiegi na twarz. Chciałam aby moja cera odzyskała dawny blask i jędrność. Zadzwoniłam do mojej zaufanej i stałej kosmetyczki i poprosiłam ją o poradę. Dowiedziałam się od niej, że najpierw muszę przyjść na wizytę, żeby mogła ona ocenić czego konkretnie potrzebuję. Zapisałam się więc na następny dzień i poprosiłam, aby zarezerwowała dla mnie czas na kilka zabiegów oczyszczających na twarz. Już wkrótce przekonałam się, że rozpoczęcie dbania o siebie od twarzy, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że moja skóra twarzy była naprawdę zaniedbana. Już na początku wizyty kosmetyczka zafundowała mi zabieg oczyszczający i odżywiający cerę. Następnie zapisałam się na cykl zabiegów, które miały za zadanie odżywić moją skórę twarzy witaminami i mikroelementami, które są niezbędne do zachowania jej świeżości i zdrowego wyglądu. Następnie zajęłyśmy się zmarszczkami pod oczami i na czole, które wypełniłyśmy, aby ujędrnić cerę. Na końcu poprawiłyśmy stan moich ust, które przez zimę mocno spierzchły i popękały. Kosmetyczka zrobiła mi peeling a następnie wypełniła usta kwasem hialuronowym, aby były optycznie większe i łatwiej było mi je malować. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów na twarz, które sobie zafundowałam. Tym bardziej, że dzięki temu że korzystałam z usług tylko jednego gabinetu kosmetycznego, miałam duży rabat na niektóre z nich.

Najważniejsze jednak było dla mnie to, że te zabiegi naprawdę działały. Po kilku tygodniach moja twarz wyglądała na dużo młodszą niż jeszcze jakiś czas temu. Teraz muszę już tylko korzystać z zabiegów utrwalających, dzięki którym uzyskany efekt jest cały czas podtrzymywany, a ja mogę cieszyć się pięknym wyglądem i zdrową cerą. Jestem bardzo zadowolona z tego gabinetu kosmetycznego, ponieważ do wszystkich zabiegów używa się tam profesjonalnych kosmetyków.