Poszukiwania odpowiedniego regału

Po wielu latach odkładania pieniędzy, wreszcie udało nam się z mężem kupić własne mieszkanie. Zdecydowaliśmy się na mieszkanie na rynku deweloperskim, w związku z czym musieliśmy je teraz od początku do końca urządzić. Kuchnię i łazienkę mieliśmy już skończoną, teraz nadszedł czas na projektowanie wnętrz pokojów. Pierwszą rzeczą o jaką musieliśmy zadbać były regały. Zależało nam na tym, aby mieć w domu odpowiednią ilość miejsca na wszelkie przydatne sprzęty. 

Jaki regał wybrać do pokoju?

regałyDo tej pory gnieździliśmy się w małym pokoiku, gdzie wszystko było położona na sobie. Teraz chcieliśmy mieć wszystko poukładana i na swoim miejscu. Jasne było dla nas, że regały które wybierzemy muszą być pojemne i głębokie. Udaliśmy się do sklepu meblowego, żeby zobaczyć czy mamy w czym wybierać. Wybór był bardzo duży i zastanawialiśmy się dość długo. W końcu znaleźliśmy regały, które spodobały się nam obojgu. Były to solidne regały wykonane z prawdziwego drewna. Były ciężkie i stabilne. Miały odpowiednią ilość miejsca. Część półek była zamykana na drzwiczki, pozostałe były otwarte i można było wyeksponować na nich domowe bibeloty. Regały były montowane do ścian za pomocą specjalnych wsporników, które zapobiegały przechyleniu się regału pod wpływem ciężaru. Miały one jednak bardzo dużą wytrzymałość, dlatego ciężko byłoby faktycznie je przeważyć. Obciążenie poszczególnych półek wynosiło nawet dwadzieścia pięć kilogramów. Regały były dostępne w różnych kolorach. Zdecydowaliśmy się na klasyczny jasny brąz, ponieważ taki kolor pasował do stylizacji całego mieszkania. Półki miały różną szerokość i wysokość, co nadawało całemu regałowi nowoczesny wygląd i styl, a przede wszystkim było praktyczne i wygodne. Dzięki temu można było dobrać, co i gdzie chcemy ustawić i nie musieliśmy się martwić tym, że coś jest za szerokie albo za wysokie na postawienie na regale. Zdecydowaliśmy się zamówić te regały. Opłaciliśmy przesyłkę z góry i zamówiliśmy dostawę do domu. Już po kilku dniach mieliśmy regały u siebie.

Od razu zajęliśmy się ich skręcaniem. Było one bardzo proste w montażu. Dołączona do opakowania instrukcja obsługi były przejrzysta i czytelna. Raz, dwa umocowaliśmy regały na ścianach za pomocą specjalnych wsporników. Były stabilne i solidne. Od razu wzięliśmy się również za układanie na nich naszych rzeczy i przedmiotów. Półki okazały się wytrzymałe i mocne. Regały bardzo ładnie prezentowały się w mieszkaniu. Byliśmy bardzo zadowoleni z dokonanego zakupu. A w dodatku ich cena była przystępna.