Potrzebowałem dobrej diagnozy biorezonansem

Jestem zwolennikiem medycyny niekonwencjonalnej. Jestem na bieżąco z różnymi tematami i wiem, że w tej branży działa sporo oszustów, który tylko udają, że diagnozują i leczą. W związku z tym jestem bardzo ostrożny i zawsze sprawdzam do kogo udaje się na wizytę czy badanie. Ostatnio miałem małe problemy najprawdopodobniej o podłożu bakteryjnym. Wiedziałem, że w takiej sytuacji najlepszy jest biorezonans magnetyczny. Takie badanie, o ile jest poprawnie przeprowadzone, może znaleźć przyczynę wielu chorób o podłożu bakteryjnym lub pasożytniczym.

 

Poszukiwania profesjonalnej diagnozy biorezonansowej

profesjonalna diagnostyka biorezonansemZacząłem interesować się tematem biorezonansu magnetycznego. Przede wszystkim profesjonalna diagnostyka biorezonansem jest długim procesem. Zazwyczaj należy wykonać kilka zabiegów. Takie zabiegi są bezbolesne, choć faktem jest, że dla niektórych mogą być nieprzyjemne. Polegają one na przesyłaniu przez ciało drgań elektrycznych o niskim nasileniu i mocy. Każdy organizm żywy posiada swoje naturalne drgania inne niż wszystkie inne. Dzięki badaniu biorezonansem można potwierdzić lub wykluczyć obce drgania w organizmie. Ja nie miałem problemu z takimi impulsami elektrycznymi, dlatego wiedziałem że to dobre badanie dla mnie. Jeśli jest przeprowadzone profesjonalnie często wystarczają dwa – trzy zabiegi. Zapisałem się na konsultację z bioterapeutą, który przy okazji miał mnie zakwalifikować na zabieg. Nie miałem żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego typu zabiegu, dlatego ta część konsultacji była tylko formalnością. Następnie terapeuta zrobił ze mną wywiad na temat dolegliwości i problemów zdrowotnych. Na jego podstawie zakwalifikował mnie na trzy zabiegi. Nie musiałem na nie długo czekać. Już kilka dni później stawiłem się w klinice leczenia niekonwencjonalnej. Zabiegi są bardzo krótkie, ale skutecznie. Zazwyczaj podczas jednego badania można wykonać diagnozę, na kilka rożnych bakterii czy pasożytów. Impulsy elektryczne są bardzo delikatne. Podczas ich przesyłania wyczuwa się delikatne drgnięcia. 

W moim przypadku wystarczyły już dwa zabiegi, żeby postawić diagnozę. Wiem, że były to bardzo profesjonalne zabiegi, ponieważ dostałem pełne wyniki i diagnostykę. Udało się szybko zlokalizować przyczynę moich dolegliwości, dzięki czemu mogłem wdrożyć odpowiednie a przede wszystkim naturalne leczenie. Byłem bardzo zadowolony, że trafiłem na profesjonalistę, który przeprowadził ze mną rzetelny wywiad diagnostyczny, a następnie zlecił biorezonans magnetyczny w odpowiedniej formie.