Przegląd niezawodnych narzędzi hydraulicznych

Wysokociśnieniowe systemy hydrauliczne do stosowania w aplikacjach serwisowych i konserwacyjnych na całym świecie. Dotyczą kategorii produktów motoryzacyjnych, przemysłowych i ratowniczych. Tworzymy i rozwijamy inteligentne technologie dla bezpieczniejszego miejsca pracy. Rozwiązania warsztatowe obejmują wysokociśnieniowe pompy hydrauliczne, cylindry, podnośniki i specjalistyczny sprzęt ratowniczy, gdzie jakość, niezawodność i wydajność są synonimem aspiracji wybranej marki. Wydajne portfolio spełnia najwyższe standardy certyfikacji ISO.

Szybkozłącza uszczelniane jako specjalista hydrauliki

szybkozłącze hydrauliczne z uszczelnieniemZapoznaj się z jedną z najszerszych ofert pomp zębatych, tłokowych i łopatkowych w branży, zapewniając niezrównaną funkcjonalność i trwałość dla różnych systemów mobilnych i przemysłowych. Bez względu na rozmiar i ciśnienie robocze, idealne pompy do prawie wszystkich zastosowań. Linia silników hydraulicznych zapewnia sprawdzoną wydajność i niezawodność w najtrudniejszych warunkach i środowiskach. Silniki łopatkowe / przekładniowe i tłokowe mogą spełniać wiele różnych wymagań, od niskiej prędkości, wysokiego momentu obrotowego do wysokiej prędkości, niskiego momentu obrotowego i wszystkiego pomiędzy. Stosuj standard projektowania, w którym szybkozłącze hydrauliczne z uszczelnieniem ma obieg otwarty. Dostępne w różnych pojemnościach, układach sterowania, rozdzielaczach, pompach i konfiguracjach, zapewniaj niezawodną, ​​ekonomiczną pracę w różnych aplikacjach mobilnych i przemysłowych. Sprzęgła i hamulce znane z wysokiej jakości, doskonałej wydajności i długiej żywotności. Przemysłowe układy napędowe są zaprojektowane tak, aby wyróżniać się w szerokim zakresie zastosowań i spełniać wymagania najbardziej wymagających zadań.  Pionier hydraulicznej technologii kierowania, z przewodnią w branży ofertą jednostek sterujących. Zapewnia innowacyjne rozwiązania zaprojektowane specjalnie w celu poprawy stabilności maszyny, zmniejszenia zmęczenia operatora oraz zwiększenia wydajności i kontroli. Praktyka pokazuje osiągnięcia i zaangażowanie w zapewnianie wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa operatora we wszystkich aplikacjach sterowania kierunkowego. 

Wydajne rozwiązanie do praktycznie każdego zastosowania mobilnego, w którym bezpieczeństwo i wydajność są priorytetami. Typowe szybkozłącze hydrauliczne z uszczelnieniem to główny w branży zespół węża, który okazał się odporny na wyższe ciśnienia, wyższe temperatury i wyższe poziomy ścierania. Zapewnia doskonałą żywotność, wymagając mniej konserwacji i mniejsze przestoje. Opatentowany hydrauliczny system monitorowania stanu węża, nie tylko wydłuża żywotność węża, ale także pomaga zapobiegać kosztownym przestojom systemu.