Rodzaje ledowych liter love

Pokaz baniek mydlanych, wspólne zdjęcie przy zimnych ogniach, pierwszy taniec Państwa Młodych w zasłonie dymnej, pokaźny tort, fotobudka – to tylko jedne z licznych opcji, jaką mogą zaserwować Państwo Młodzi swoim gościom, żeby Ci mogli ciepło wspominać spędzony na ich weselu czas. Jedną z takich atrakcji są także dekoracyjne ledowe litery love, które tworzą piękną dekorację sali, przy której można zapozować do zdjęcia.

Jakie są rodzaje ledowych liter love?

ledowe litery love warszawaLitery z napisu love wykonuje się w większości przypadków ze styroduru. Jest to materiał, dzięki któremu można wykonywać większość napisów 3D, takich jak szyldy firm i inne. Jest to napis w formie oddzielnie stojących liter, które podświetlone są ciepłym światłem led. Dzięki takiemu oświetleniu napis może być wykorzystywany do sesji zdjęciowej Państwa Młodych i gości po zapadnięciu zmroku. Szczególnie warto go postawić w przestrzeni otwartej, jeżeli akurat podczas organizacji wesela mamy taką możliwość. Napisy weselne nie muszą formować się akurat w napis ‘love’. Mogą także przekazywać inny komunikat i dość często można zamienić je na napis ‘miłość’. Istnieje także wiele rodzajów takich napisów, dlatego możemy znaleźć i zamówić łatwo taki, który będzie pasował do stylu, w jakim urządziliśmy nasze wesele. Coraz bardziej popularne stają się wesela w stylu rustykalnym – wyprawia się je w drewnianych salach, przyozdobionych światłami i kwiatami, a Panna Młoda na głowie nosi wianek z polnych kwiatów. Do takiego wesela pasować będzie drewniany napis, którego tylko frontalna część podświetlona jest lampami, które świecą ciepłym światłem. Jeżeli jednak planujemy wesele w stylu glamour, warto postawić napis, który będzie całkowicie biały lub taki, którego przednia część będzie przyozdobiona niewielkimi główkami kwiatów – taki napis jest jednak nieco droższy od tych standardowych. Najszerszy wybór firm oferujących takie atrakcje znajdziemy w większych miastach Polski. Gdy szukamy ciekawych form takich napisów jak ledowe litery love Warszawa posiada coraz to więcej firm, oferujących tę i inne atrakcje. Taki napis najlepiej jest wynająć, chociażby dlatego że wymaga on specjalnego ustawienia, czyli instalacji. Firma, od której wynajmujemy napis, będzie w stanie nam go zamontować, a po skończonym weselu rozmontować, dodatkowo jest w stanie także zaproponować nam inne atrakcje weselne w pakiecie.

Ledowe napisy love przybierają różne rozmiary, kształty i formy, dzięki czemu łatwo będzie nam wynająć taki napis, który najlepiej będzie oddawał styl naszego wesela. Są dostępne napisy drewniane, jak i takie które dodatkowo są przyozdobione niewielkimi kwiatkami. Można taki napis zakupić, ale jednak najczęściej się je wynajmuje.