Różnorodność modułowych bransolet z charmsami

Biżuteria, podobnie jak moda, cały czas ewoluuje. Ciągle zmieniające się trendy powodują, że niektóre formy i wzory biżuterii stają bardziej lub mniej popularne. Na przestrzeni ostatnich lat kształtuje się określony trend- biżuteria jest mniej klasyczna, niestandardowa, a przede wszystkim modułowa. Ta forma daje wiele możliwości tworzenia własnych kompozycji, zwłaszcza że wybór jest bardzo duży i cały czas się rozrasta.

Zestawy bransoletek charms

charmsy do bransoletki modułowejWiele światowych firm z branży jubilerskiej oferuje coraz nowsze wzory biżuterii złożonej z charmsów i bazowych bransolet lub naszyjników. Bazę stanowią wzory przypominające budową łańcuchy z dużymi ogniwami, do których dopinane są pojedynczo zawieszki. Na takiej bransoletce może być nieokreślona ilość elementów, które w każdej chwili można ściągnąć lub przełożyć. Różnorodne charmsy do bransoletki modułowej mogą być wykonane ze złota lub srebra, a ich cena uzależniona jest od kruszcu, marki i metody wykonania. Innym rodzajem biżuterii modułowej są charmsy nakładane na bransoletki. Kuliste kształty zakładane są na bazę przypominającą formą linę, zabezpieczone specjalnymi stoperami układają się w całość tworząc oryginalną i niebanalną kompozycję. Charmsy przybierają różne kształty i symbole -szczęścia i powodzenia w postaci koniczyny, podkowy, kluczy i łapaczów snów, życia w formie drzew i pasji życiowych- rowery, deskorolki, samoloty czy rakiety tenisowe.Odzwierciedlają największe i najbardziej popularne miejsca na świecie takie jak wieża Eiffla czy Big Ben. Pięknie komponują się z koralikami szklanymi we wszystkich możliwych kolorach. Oryginalne szkło murano wykorzystywane jest przy tworzeniu kolistych charmsów. Tradycyjnie tworzone na wyspie Murano jest unikatowe, a każdy koralik wykonany ręcznie z niebywałą dbałością o najwyższą jakość. Delikatne szkło idealnie współgra ze srebrem i złotem. Zawieszki mają przeróżne kształty, bardziej i mniej realne. Ich symbolika wtapia się w indywidualne potrzeby klientów. Bardzo często przy wyborze zawieszki sugerujemy się własnym życiem i wydarzeniami z nim związanymi. Dlatego gdy jesteśmy zakochani gustujemy we wzorach związanych z miłością- serca, klucze czy kłódki zakładane na bransoletkę odzwierciedlają nasze emocje i stan ducha.

Zaprojektowanie szerokiej kolekcji wzorów daje szansę na stworzenie bransoletki stanowiącej własny życiorys z upamiętnieniem najważniejszych chwil i wydarzeń.Wspaniałe charmsy zachwycają kobiety na całym świecie. Ich uniwersalność i ciekawa forma idealnie wtapia się w kanony dzisiejszej mody, która cechuje się indywidualizmem i oryginalnością. Każda amatorka biżuterii modułowej odnajdzie swoją własną stylową bransoletkę z ciekawymi zawieszkami.