Salonowy żyrandol z kryształów

 

Zajmuję się zawodowo architekturą wnętrz. Już od najmłodszych lat bardzo kręciło mnie urządzanie przestrzeni wokół siebie, dlatego, kiedy poszłam na studia związane z urządzaniem wnętrz, nikt nie był specjalnie zdziwiony. Bardzo dobrze szło mi na studiach i dzięki protekcji moich profesorów już wtedy zaczęłam zdobywać pierwsze zlecenia. Po skończeniu studiów miałam już zbudowane dość imponujące portfolio, więc zamiast iść na staż do jakiejś firmy zajmującej się architekturą wnętrz postanowiłam od rzucić się na głęboką wodę i otworzyć własną firmę.

Efektowny żyrandol do salonu

żyrandol kryształowy do salonuOkazało się to strzałem w dziesiątkę – szybko bowiem posypały się zlecenia i moja firma zaczęła się rozwijać. Obecnie, mimo, że zatrudniam kilku bardzo zdolnych pracowników, cały czas chętnie sama zajmuję się zleceniami. Szczególnie chętnie biorę te bardziej prestiżowe, gdzie dysponujemy niemalże nieograniczonym budżetem i mogę trochę poszaleć. Teraz właśnie urządzam rezydencję pewnej bardzo prominentnej osoby. Projekt jest już z grubsza gotowy, brakuje jeszcze tylko wisienki na torcie, czyli oświetlenia. Obecnie jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego oświetlenia do salonu. Najbardziej pasowałby mi tam żyrandol kryształowy do salonu, szukam wiec jakiejś ekskluzywnej lampy tego rodzaju. Szukam w sklepach oferujących ekskluzywne, designerskie artykuły wyposażenia wnętrz, a nawet w salonach jubilerskich, które także czasami mają takie bardzo drogie i bardzo efektowne żyrandole w swojej ofercie. Salon, który urządzam jest bardzo przestronny i będzie bardzo luksusowo urządzony. Doskonale pasuje tam więc kryształowy żyrandol, który zamieni to pomieszczanie niemalże w salę balową z jakiegoś pałacu. Będzie to robić bardzo ekskluzywne i luksusowe wrażenie. Na pewno niedługo natrafię na coś ciekawego, muszę znaleźć odpowiedni żyrandol szybko, klient bowiem chciałby jak najszybciej się przeprowadzić do swojego nowego domu i do tego czasu wszystko musi być idealnie gotowe. Kiedy dom będzie już urządzony, będzie prezentował się perfekcyjnie.

Do każdego przestronnego salonu idealnie będzie pasować ekskluzywny żyrandol z kryształów. Kryształy te pięknie mienią się w świetle sprawiając naprawdę niezapomniane wrażenie. Przebywanie w takim rzęsiście oswietlonym salonie każdemu poprawi nastrój, przez chwilę będzie mógł poczuć się niby w jakiejś pięknej bajce. warto jest trochę zapłacić za taki żyrandol i potem cieszyć się w domu jego wspaniałym blaskiem, jest to naprawdę bardzo przyjemne i z pewnością warte swej ceny.