Sesja noworodkowa dla mojej siostrzenicy

Moja siostra zorganizowała baby shower, aby spotkać się ze swoimi najlepszymi koleżankami oraz kuzynkami i podzielić się radosną nowiną, że będzie miała córkę. Wielu z gości wiedziało o tym, jednak kilka osób nie dowierzało i to spotkanie było obfitowało w wiele zabawnych anegdot, jednak najważniejszym dla mnie momentem imprezy było ogłoszenie siostrze, jaki prezent dla niej i jej dziecka przygotowaliśmy.

Najlepszy dziecięcy fotograf w Toruniu 

niezwykła fotografia noworodkowa - toruńDługo zastanawiałam się nad tym, jaki prezent podarować z okazji narodzin nowego członka rodziny. Nie chciałam, by był to prezent, który się nie sprawdzi, więc postawiłam na sprawdzony sposób szukania podarunków – zapytałam na forum, co można podarować przyszłej mamie na baby shower. Wszystkie artykuły do pielęgnacji nowo narodzonego człowieka, ubranka i laktator Sylwia już ma, dlatego skupiłam się na bardziej finezyjnych pomysłach. Spośród wszystkich niestandardowych przemyśleń, najbardziej przypadła mi do gustu niezwykła fotografia noworodkowa – Toruń, jak się okazało, oferuje wiele usług z zakresu fotografii, również dziecięcej, a że miałyśmy niedaleko do tego miasta, postanowiłam, że wybiorę najlepsze studio do przeprowadzenia plenerowej sesji małej i jej mamy. Miejsce, gdzie miałaby się odbyć sesja, wybrałam sama, jednak najtrudniej było mi zdecydować, kto oferuje najlepsze usługi fotograficzne w tym mieście. Wszyscy fotografowie mogli się pochwalić wieloma dobrymi zdjęciami, jednak po kilku godzinach udało mi się wybrać najlepszą z najlepszych panią fotograf. Zadzwoniłam do niej z propozycją plenerowej sesji, a ona bardzo ucieszyła się na ten pomysł. Opowiedziałam jej, dla kogo jest ta sesja, w jakich kolorach ją widzę i kiedy, a pani fotograf jak najbardziej przystała na tę propozycję i zaczęła przygotowywać niezbędne gadżety oraz dodatkowe dekoracje, na wypadek, gdyby pogoda nie pozwoliła na zdjęcia na wybranej przeze mnie polanie. Na spotkaniu podpisałyśmy umowę i wpłaciłam zaliczkę, więc byłam już pewna, że mam załatwiony dla siostry niezapomniany prezent i musiałam tylko powiadomić o swoim pomyśle koleżanki i kuzynki. Dziewczyny pogratulowały mi pomysłu i przyznały, że również myślały o takim podarunku, więc podzieliłyśmy się kosztami za sesję między sobą.

Zdjęcia są naprawdę niezwykłe. Jest w nich zaklęta jakaś magia, a do tego są niezwykle hipnotyzujące. Cieszę się, że pogoda dopisała, bo nie było ani za ciepło, ani za zimno i do tego światło padało idealnie. Jako organizatorki całego przedsięwzięcia obserwowałyśmy, jak siostra z córką pozują do aparatu i zazdrościłyśmy, że będą miały tak wspaniałe zdjęcia.