Skuteczność zabiegów z użyciem fali uderzeniowej

Zabieg z użyciem fali uderzeniowej jest bardzo skuteczny, eliminuje ból, pobudza metabolizm, redukuje blizny i rozstępy, a także odpręża i relaksuje. Tego typu zabiegi są bardzo skuteczne, dlatego cieszą się bardzo dużą popularnością. Fala uderzeniowa jest stosowana w terapii, której zadaniem jest redukcja bólu układu mięśniowo-szkieletowego, ale również w medycynie estetycznej, by walczyć z cellulitem i innymi niedoskonałościami skórnymi. Fala uderzeniowa wytwarzana jest pod wysokim ciśnieniem w bardzo krótkim czasie. Posiada niewielką częstotliwość, dociera do głębokich warstw skóry i trafia precyzyjnie w miejsce bólu. Wytwarzana energia z fali akustycznej pozytywnie wpływa na zmiany chorobowe w różnych warstwach skóry i tkanek.

Pozytywne efekty zabiegów z użyciem fali uderzeniowej

fala uderzeniowa WarszawaWiele gabinetów wykonuje zabiegi, w których stosowana jest fala uderzeniowa Warszawa jest miejscem, gdzie można skorzystać z takich zabiegów zarówno w przypadku bólów kręgosłupa, zapalenia ścięgien, a także wówczas, kiedy kobieta chce się pozbyć niedoskonałości skórnych. Zabieg ten jest nieinwazyjny i nie powoduje dużych dolegliwości bólowych. Jest doskonałym sposobem na redukcję rozstępów, pobudzenie metabolizmu, sprawia, że krążenie krwi jest znacznie sprawniejsze, a także zwiększa się ilość kolagenu. To doskonały sposób redukcji napięcia mięśniowego, dzięki czemu organizm się odpręża i rozluźnia. Skuteczność tego zabiegu jest duża, jednak musi być wykonany w kilku seriach. To doskonały sposób rehabilitacji i redukcji chronicznego bólu. Już po jednym zabiegu wielu pacjentów odczuwa poprawę. Fala uderzeniowa działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zabieg jest zawsze indywidualnie dostosowany do każdego klienta, a jego moc, czas trwania oraz głębokość, na jaką ma wnikać do ciała fala, jest zależy od rodzaju problemu. Skuteczność tego zabiegu potwierdza cała masa zadowolonych klientów. Nic zatem dziwnego, że jest często stosowany w gabinetach medycyny estetycznej, by zmniejszyć cellulit i sprawić, że skóra staje się gładka, a pomarańczowa skórka przestaje być problemem.

Zabieg ten posiada całą masę zalet, jednak, by był bezpieczny, należy sobie zdawać sprawę z przeciwwskazań i dokładnie zapoznać się z nimi. Jednym z przeciwwskazań jest zaawansowana osteoporoza, a także ostre infekcje z gorączką. Nie mogą go wykonywać także osoby z nowotworami a także ludzie, którzy mają choroby związane z krzepnięciem krwi. Nie jest także wskazany dla kobiet w ciąży. Jeżeli tego typu przeciwwskazania nie występują, można z powodzeniem poddać się temu nieinwazyjnemu zabiegowi.