Sposób na lepsze życie – uzdrawianie energią

Bioenergoterapia działa i pomaga ludziom, natomiast uzdrawianie energią było praktykowane dawno temu, ale już dawno zostało zapomniane jako leczenie medyczne. W dzisiejszych czasach istnieją wszelkiego rodzaju metody medyczne i nawet w medycynie konwencjonalnej na nowo stosuje się metody, o których dawno zapomniano. Najskuteczniejszy sposób powrotu do zdrowia osiąga się poprzez współpracę medycyny konwencjonalnej z alternatywnymi metodami leczniczymi, takimi jak terapia energetyczna.

Terapia energią – czy to działa?

efektywne uzdrawianie na odległośćKażdy ma prawo decydować gdzie, z kim i jak chce doświadczyć uzdrowienia. Każdy, kto jest chory i sam nie wyzdrowieje, powinien oczywiście skonsultować się z lekarzem, uzdrowiciele i psychologiem. Możliwe jest też efektywne uzdrawianie na odległość. Tutaj najważniejszy kanał energetyczny znajduje się w ludzkim kręgosłupie. Energia życiowa wchodzi i przepływa przez ten kanał energetyczny. Kiedy ten przepływ energii życiowej wysycha, osoba umiera. Przepływ energii życiowej spowalnia się z powodu negatywnych myśli i uczuć w tym strachu, zmartwienia, zranienia, zawiści, zazdrości. Zmieniając swoje wzorce myślowe życie zmieni się na lepsze. Warto stworzyć pozytywny i pełen miłości program życia. Kiedy budzimy się rano i myślimy, ż jesteśmy zdrowi, szczęśliwi, bogaci, kochani, mamy wszystko, czego potrzebujemy, a to, czego jeszcze nie mamy dostaniemy – wtedy dzień jest dużo lepszy. Pozytywne myśli i wzmocnienia wkrótce się urzeczywistnią! Warto dodać, że w ciągu całego życia następuje ciągła wymiana energii między człowiekiem a ziemią i kosmosem. Tej wymiany nie widać gołym okiem, ale jest. Tak jak ziemia otrzymuje potężny siedmiokolorowy przepływ boskiej energii po oczyszczającym deszczu, tak ludzie dążący do wyzdrowienia i oświecenia mogą doświadczyć tak wspaniałego przepływu energii dla uzdrowienia ciała i duszy, w tym podczas sesji uzdrawiania, w których zawsze energia życiowa znajduje wejście. Aby otrzymać taką energię, należy dobrze współpracować z bioenergoterapeutą. Wtedy będzie usuwane wszystko co negatywne.

Terapia energią to energetyczne uzdrowienie na poziomie duchowym, to oczyszczenie i aktywacja kanałów energetycznych organizmu, uwalnianie blokad w związku z terapią naturą. Następuję stabilizacja organizmu za pomocą pracy energetycznej, jest ustalony bilans energetyczny. Dopóki organizm jest zdrowy, a energia ciała wibruje harmonijnie, ciało znajduje się w równowadze energetycznej. Bioenergoterapia to nauka o uzdrawianiu energią bez dotykania ciała.