Sprzedaż miękkich i tanich materacy piankowych

Od jakiegoś czasu pracuję w dużym salonie z łóżkami. W tym sklepie w sprzedaży są same łóżka do spania oraz wygodne kanapy i fotele. Każdy w swoim domu ma łóżko lub inne rzeczy do spania. Jest wiele typów łóżek, które mogą posłużyć do spania. Każdy teraz stawia na wygodę, więc codziennie u nas w sklepie jest dużo osób, które szukają nowego łóżka. Moim zadaniem jest zaprezentowanie im tych łóżek i doradzenie im jak najlepiej mają wybrać dla siebie łóżko. Muszę znać się więc na nowinkach związanych z łóżkami i ich materacami.

Wybór tanich materacy do łóżek

miękkie tanie materace piankoweWiele osób kupuje same ramy łóżek, ale zdarzają się klienci, którzy kupują całe komplety łóżek z materacami lub same materace. Jeszcze nigdy w mojej karierze nie zdarzyło się aby klient przyszedł do sklepu i wiedział konkretnie co chce kupić. Zawsze klienci oczekują, że sprze4dawca im doradzi, podpowie co wybrać. Zresztą takie jest moje zadanie. Wiem jak klienci długo wybierają, sama jestem też kupuję różne rzeczy i wiem jak każdy woli wszystko dokładnie sprawdzić. Tak samo jest wśród klientów, którzy chcą kupić materace. Oni też wolą najpierw sprawdzić produkt, nikt nie chce kupować coś w ciemno. U nas w sklepie panuje taka zasada, ze klient może położyć się na łóżku, wypróbować materac tak długo jak chce. Dzięki temu wiele osób kupuje potem te materace i co najważniejsze nie przychodzi potem z reklamacją. Jak w sklepie porządnie sprawdzą kupowany towar to potem nie ma problemu. Muszę przyznać, że najlepiej u nas schodzą materace wykonane z pianki. U nas w sumie można znaleźć same miękkie tanie materace piankowe. Może dlatego tak dobrze schodzą, nie tylko jakość przekonuje do ich kupna, ale też ich cena. Kto by nie chciał kupić dobrego i taniego materaca. Teraz są modne te piankowe materace, więc coraz więcej klientów właśnie ich szuka w naszym sklepie. Dla nas to dobra wiadomość, ponieważ nasze zyski się zwiększają. Bardzo lubię swoją pracę i mogę się w niej rozwijać. W pracy spotykam różnych klientów, jedni wymagają więcej mojej uwagi, a drudzy trochę mniej. Ale jest mi niezmiernie miło, jak klienci mnie się doradzają i potem mnie słuchają, kupując dany produkt. Świetnie jest pójść do sklepu i mieć fachową pomoc w wyborze tego co chcemy kupić. Sami nie zawsze musimy znać się na wszystkim. Klient ceni sobie dobrą obsługę i przez to może potem wracać do naszego sklepu, bo wie, że kupi u nas dobre rzeczy i uzyska fachową pomoc przy zakupie.

Chodząc po sklepach zawsze można spotkać się chęcią pomocy udzielaną przez sprzedawców. Oni są nie tylko od tego by sprzedawać swoje wyroby, ale też mogą nam świetnie doradzić co wybrać. Tak przynajmniej jest w naszym sklepie z łóżkami. Ja jako jeden ze sprzedawców służę też fachowym wsparciem podczas kupowania. Klienci bardzo często radzą się mnie jaki materac powinni sobie kupić, jaki będzie dla nich idealny. jak do tej pory moje rady były trafione i klienci wychodzili od nas ze sklepu zadowoleni.