Stomatolodzy z Woli oferują zabiegi estetyczne

Czy słyszeliście kiedyś o zabiegu wybielania zębów, piaskowaniu lub licówkach? Część z nas zapewne zetknęła się już nieraz z tymi pojęciami, dla innych stanowią one nowość. Dzieje się tak dlatego, że społeczeństwo w znacznej części wciąż nie jest świadome możliwości poprawienia wyglądu swojego uzębienia za pomocą zabiegów dentystycznych.

Stomatologia estetyczna pomaga poprawić wygląd zębów

stomatologia estetyczna wolaPojęcie stomatologii jest nam znane już od dawna. Każdy z nas był choć raz w życiu u dentysty, by upewnić się, że jego zęby są zdrowe, wypełnić ubytki spowodowane przez próchnicę lub usunąć ósemkę psującą zgryz. Jednak nie wszyscy wiemy, że istnieje również stomatologia estetyczna, nakierowana nie na typowe leczenie uzębienia, lecz na poprawę jego wyglądu. Każdy z nas marzy o pięknych, równych, białych zębach, część z nas jest jednak przekonana, że te marzenia nie mają szansy się spełnić. Tymczasem jest to bardzo możliwe i wykonalne. Jeśli interesuje nas stomatologia estetyczna Wola w Warszawie jest dzielnicą, do której powinniśmy się udać. Praktykuje tam wielu zdolnych i doświadczonych stomatologów, którzy oferują pacjentom wykonywanie zabiegów spod znaku stomatologii estetycznej. Do najbardziej popularnych i najchętniej wykonywanych należą zabiegi wybielające. Efekt nieskazitelnie białych zębów możemy osiągnąć poprzez użycie specjalnej lampy lub nakładek. Wybór sposobu wykonania zabiegu należy do stomatologa i do pacjenta. Dentysta powinien skonsultować z pacjentem swoją decyzję, a osoba leczona musi wyrazić na nią zgodę, by można było przeprowadzić zabieg. Innym popularnym rozwiązaniem stomatologii estetycznej są licówki. Mają one poprawić wygląd nierównych, ukruszonych lub przebarwionych zębów. Licówki to cienkie, specjalistyczne nakładki, najczęściej porcelanowe, które nakleja się bezpośrednio na ząb. Skuteczność tego zabiegu jest wysoka, a pacjenci chętnie mu się poddają. Warto również wspomnieć o piaskowaniu, które polega na usuwaniu kamienia nazębnego i przebarwień za pomocą specjalnego piasku dentystycznego. Zabieg ten również jest skuteczny, polecany i lubiany przez pacjentów.

Zabiegi stomatologii estetycznej nie mają na celu leczenia naszych zębów, lecz poprawę ich wyglądu zewnętrznego. Wiele osób wstydzi się pokazywać zęby w uśmiechu. Uważają one, że ich zęby są nierówne, gdzieniegdzie ukruszone, przebarwione i wyglądające nieelegancko. Z pomocą przychodzą im dentyści oferujący usługi w zakresie medycyny estetycznej. Dzięki nim możemy wreszcie uśmiechnąć się od ucha do ucha.