Stylowe autko dla dziewczynki

 

Tak jak w życiu dorosłym, małe dziewczynki również interesują się samochodami. Nierzadko można znaleźć w ich pokojach resorówki, czy niewielkie samochody, które można załadować klockami i przewozić po całym mieszkaniu.  Dzieci nie mają barier na tle swojej płci i bawią się tym, co je interesuje. Dlatego, jeżeli naszej córce podobają się wyścigi samochodowe i lubi udawać, że kieruje pojazdem, to można jej sprawić prawdziwy, zabawkowy samochód.

Co musi posiadać samochód dla dziewczynki?

ładne autka na akumulator dla dziewczynekDziecięce pokoje są najczęściej przepełnione przeróżnymi zabawkami, które służą do zabawy w domu. Maluchy mają też zabawki, które można zabrać ze sobą na spacer i należą do nich przeróżne zwierzątka czy pojazdy, które można ciągnąć za sobą na sznurku. Trzeba też wspomnieć o sprzęcie sportowym, który jest bardzo chętnie wykorzystywany przez dzieci w każdym wieku. Głównie są to hulajnogi, rolki i rowery. Są też nieco bardziej zaawansowane zabawki, które bardzo przypominają prawdziwe przedmioty z życia dorosłych. Jeżeli chcemy sprawić przyjemność córce, która uwielbia motoryzację, to ładne autka na akumulator dla dziewczynek będą strzałem w dziesiątkę. Dla małej damy z pewnością będzie to coś znacznie lepszego niż karoca z koniem dla księżniczki. Takim samochodem dzieci mogą jeździć po równych drogach koło domu, na spacerze czy nawet można go zabrać na wakacje. Modele dla dziewczynek różnią się jedynie kolorem i dodatkami od samochodów jakie wybierają chłopcy. W sprzedaży znajdziemy modele dla jednego lub dwójki dzieci, więc nawet mając dwie dziewczynki, wystarczy kupić jeden pojazd z dwoma fotelami. Jedynym problemem może być decyzja dotycząca tego, która będzie kierować, ponieważ jest tylko jedna kierownica i pedał gazu. Prowadzenie auta na akumulator nie jest trudne, choć wymaga wcześniejszych ćwiczeń. Samochód nie ma pedału gazu, gdyż mogłyby się one mylić dzieciom podczas jazdy. W momencie puszczenia pedału gazu, hamulec automatycznie się uruchamia, więc pojazd sam się zatrzyma. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie w autkach dla dzieci.

Samochody zasilane na akumulator z pewnością nie należą do najtańszych zabawek z uwagi na zaawansowanie technologiczne i rozmiary. W środku mogą jeździć dzieci w wieku od trzech do nawet pięciu lat. Są przypięta pasami bezpieczeństwa, więc nie ma ryzyka, że z nich wypadną podczas jazdy. Nie rozpędzają się do dużych prędkości, więc dzieci mogą nimi samodzielnie jeździć. Dla bezpieczeństwa, niektóre modele aut posiadają zdalnie sterowny pilot.