Światła na imprezy

Na samym początku liceum zaczęła się moja przygoda z imprezami klubowymi. Szybko wsiąkłem w ten klimat, nawiązałem liczne znajomości w większości klubów w Warszawie czułem się zupełnie jak w domu. Ci wszyscy imprezowi ludzie to byli moi prawdziwi przyjaciele i wiedziałem, że zawsze mogę na nich liczyć. Tak samo, jak oni mogli liczyć na mnie. Cały tydzień czekałem na weekend, na ten czas, kiedy mogłem całkowicie oderwać się od szkolnych spraw i dobrze się bawić. To były wspaniałe czasy. Niestety, jakoś niepostrzeżenie dogoniła mnie dorosłość.

Profesjonalne oświetlenie imprez

oświetlenie imprez warszawaSkończyłem liceum i trzeba było pomyśleć, co dalej. Wybrałem jakiś niezbyt interesujący mnie kierunek studiów, aby tylko rodzice byli zadowoleni. Studia były niezbyt ciężkie, więc wciąż miałem czas na imprezy. Powoli jednak zaczynałem myśleć o tym, aby się usamodzielnić. Wkręciłem się do pomocy przy organizacji imprez w klubach i zacząłem zarabiać nieduże pieniądze. Z początku zajmowałem się wszystkim, po jakimś czasie jednak odkryłem, że szczególnie kręcą mnie kwestie związane z oświetleniem. Po jakimś czasie byłem już od tego ekspertem, wiedziałem jakie światła najlepiej się sprawdzą na danej imprezie, gdzie powinny być zamontowane i skąd je wypożyczyć, aby był najlepszy efekt. Skończyłem studia, poszedłem do nudnej korpo-pracy, ale weekendy cały czas spędzałem na pracy w klubach. W pracy miałem tylko jeden cel – odłożyć pieniądze i założyć własną, najlepszą w mieście wypożyczalnię oświetlenia. Po kilku latach udało mi się otworzyć odpowiednią sumkę, aby kupić oświetlenie. Przez pewien czas ciągnąłem obie prace jednocześnie, jednak po dość niedługim czasie moja firma zajmująca się wypożyczaniem oświetlenia zaczęła przynosić dobre dochody. Obecnie, jeśli ktoś wpisze w wyszukiwarce hasło: „oświetlenie imprez Warszawa„, to właśnie moją firmę zobaczy na samym szczycie. Ale to nie jest potrzebne, jestem bowiem znany w branży i dzięki temu mam wiele zleceń. A także dzięki starym znajomościom. Chociaż się ustatkowałem, wciąż lubię czasem wyskoczyć na imprezę.

Podczas organizacji imprezy kluczową sprawą jest odpowiedni dobór gwiazd. Ale są jeszcze inne ważne kwestie, o których należy pomyśleć. Jest to mianowicie nagłośnienie i oświetlenie. Bez nich nawet najwspanialszy didżej nie będzie miał takiego oddziaływania, jakie miałby przy doskonałym nagłośnieniu i oświetleniu. Dlatego nie należy zapominać o wypożyczeniu odpowiedniego oświetlenia, które doda wspaniałego klubowego klimatu naszej imprezie.