Szybka i bezpieczna podróż do Holandii

 

Dla jednych Holandia to kraj pełen rzek, kanałów i nieodłącznie kojarzą się z nią także rowerzyści, których na holenderskich ścieżkach rowerowych jest naprawdę wiele. Dla mnie Holandia to kraj dający zatrudnienie na okres wakacji, dlatego co roku wyjeżdżam do tego kraju w celach zarobkowych. Nie inaczej było też w tym roku i ponownie postawiłam na przejazd tym samym busem od tego samego przewoźnika.

Jak szybko dostać się do Holandii?

szybkie przewozy do holandii z mazowieckiegoNa rynku przewozowym, obecnie można spotkać się z wieloma ofertami od przewoźników, którzy zachęcają do skorzystania akurat z ich oferty. Przewoźnicy chcą przyciągnąć do siebie jak największą rzeszę klientów i dlatego też nie obawiają się przedstawić w Internecie wszystkie zalety swoich busów i autobusów. Osobiście, zawsze wolałam dostać się gdziekolwiek busem, tym bardziej że w moim mieście szybkie przewozy do Holandii z mazowieckiego oferuje bardzo solidna i rzetelna firma. Jeszcze ani razu nie zawiodłam się na nich, bo zawsze odbierają mnie spod wybranego przeze mnie adresu i zawsze są na czas. Jeszcze nie zdarzyło się, by moje dwie walizki i bagaż podręczny nie zmieściły się do bagażnika, co mnie bardzo cieszy. Wsiadając i witając się z kierowcą, którego już zdążyłam dobrze poznać, siadam na swoim ulubionym miejscu, wyłączam klimatyzację i rozkoszuję się przyciemnionym widokiem za oknem. Bardzo podoba mi się to, że ludzie, których mogę obserwować, nie widzą mnie, bo cały bus ma przyciemniane szyby. Dzięki temu ja i inni pasażerowie nie musimy męczyć się z zasłanianiem okien przed słońcem za pomocą żaluzji ani firanek. Bardzo podoba mi się również, że te nowoczesne busy mają dostęp do najnowszej wersji GPS, więc kierowca zawsze wie, gdzie ma jechać. Niekiedy podczas podróży trafiam na zorganizowane grupy, które wsiadają razem ze mną, a wysiadają w innym mieście w Polsce, albo w Niemczech. Zazwyczaj są to grupy kobiet lub mężczyzn, którzy jadą na niezapomniany wieczór panieński lub kawalerski. Niekiedy cały bus jest wypełniony osobami, które znają się z pracy i postanowili wyjechać na weekend poza miasto, by zorganizować sobie imprezę integracyjną.

Bus to na pewno najdogodniejszy dla mnie sposób na dostanie się do innego kraju. Mimo tego, że wokół mnie jest wiele innych sposobów na przeniesienie się, nie chce wydawać pieniędzy na drogi bilet samolotowy ani jechać wiele godzin pociągiem z przesiadkami. Bus jest najtańszym i najszybszym, a do tego najbliższym do mnie sposobem na transport, więc często będę z niego korzystała.