Usługi asystenta osobistego

 

Pracuję w jednej z najbardziej znanych i najbardziej prestiżowych firm doradczych na świecie. Pracuję w tej firmie już do bardzo wielu lat, od zawsze byłam niezwykle zdolna i udało mi się dojść do bardzo wysokiego stanowiska. Obecnie jestem jedną z niewielu kobiet partnerek zarządzających w naszej firmie. Moja praca jest bardzo stresująca i bardzo odpowiedzialna, ale kocham j a moim sercem, poświęciłam dla niej moje życie prywatne. Sporo podróżuję w interesach i zawsze mam bardzo napięty grafik podczas tych moich podróży.

Sprawdzony concierge dla każdego

codzienne usługi conciergeDlatego nierzadko zdarza mi się podczas moich podróży służbowych korzystać z usług asystenta osobistego, tak zwanego concierge. Bardzo lubię zwiedzać inne miasta, lubię też wszelkie wydarzenia kulturalne i za każdym razem, mimo natłoku zajęć służbowych staram się w nich uczestniczyć. Jednak moje podróże bardzo często wypadają w ostatniej i chwili i mało kiedy mam czas, żeby się do nich przygotować, sprawdzić ciekawe wydarzenia kulturalne, kupić bilety. I właśnie między innymi tutaj z pomocą przychodzi mi concierge. W większości miast, które odwiedziłam, w hotelach pracował taki bardzo obrotny concierge, który umiał naprawdę wszystko załatwić. Nie było dla niego rzeczy niemożliwych. I to właśnie dzięki usługom concierge udało mi się być na przykład na występach bardzo znanego cyrku akrobatycznego, który miał swoje występu w Paryżu właśnie wtedy, kiedy ja tam gościłam. Poza tym bardzo przydatne są również codzienne usługi concierge, takie jak zaniesienia ubrania i do pralni i odebrania go następnie czy zrobienie jakichś małych zakupów. Z każdej mojej podróży służbowej staram się przywozić dla pracowników jakieś słodkie drobiazgi. I w tym również pomaga mi concierge, który wyszukuje najbardziej charakterystyczne dla danego miejsca przysmaki. Tak więc usługi concierge są dla mnie wprost nieocenione, na pewno moje podróże służbowe byłyby o wiele mniej udane bez jego pomocy. Polecam wszystkim korzystanie z usług takiego osobistego asystenta.

Usługo concierge nie są w naszym kraju zbyt popularne, jednak w większości dobrych hoteli spotkamy się z takim asystentem osobistym, który może być bardzo pomocny w załatwieniu wielu, nawet najbardziej nietypowych rzeczy. Jest to szczególnie przydatne wtedy, kiedy nasz grafik jest bardzo zajęty albo po prostu nie znamy zbyt dobrze miejsca, w którym obecnie się znajdujemy, a potrzeby skorzystać na przykład z pralni. Concierge jest w stanie załatwić dla nas naprawdę bardzo wiele rzeczy.