Uwodzenie pięknych kobiet

Istnieje wiele typów kobiet, które lubią inne zachowania w mężczyznach. Dla tych, które chcą faceta na jeden raz, będzie się liczyć wygląd, dla poszukiwaczek drugiej połowy, istotny będzie charakter. To kobieta pozwala, lub nie na podryw, więc poniekąd sama decyduje o tym, kto może się starać o jej wdzięki. Wielu mężczyzn lubi zdobywać kobiety, bo to podbudowuje ich ego i daje im pewność siebie. Faceci przez wiele lat szlifują swoje techniki uwodzenia.

Czy każda kobieta chce być uwodzona?

skuteczne uwodzenie kobietOd wielu lat panuje stereotyp, że kobiety chcą być zdobywane, a faceci chcą zdobyć. To bardzo zdrowa relacja, która ma odzwierciedlenie w życiu codziennym. Każda kobieta lubi być adorowana, obsypywana prezentami i komplementami, bo to sprawia jej przyjemność i dodaje pewności siebie. Skuteczne uwodzenie kobiet nie jest proste, bo wymaga pewnej wprawy i też wyczucia, ponieważ ten sam komplement może nie działać na inną kobietę. Uwodzenie ma na celu przyciągnięcie partnerki do siebie, bez użycia przemocy, czy jakiejkolwiek siły. Jeżeli facet jest inteligentny, to bez problemu zagada każdą kobietę i będzie potrafił w interesujący sposób utrzymać konwersację. Natomiast nieśmiały mężczyzna ma niewielkie szanse nawet na poznanie kogoś w trakcie stania w kolejce do sklepu. W uwodzeniu ważne są komunikaty werbalne, te które wysyłamy za pomocą słów i niewerbalne, czyli te, które wysyła nasze ciało. Jeżeli oba są zgodne, to nasza wybranka odczyta je w jeden sposób, jeżeli natomiast występują tu rozbieżności, to mamy niewielkie szanse za choćby spojrzenie w naszą stronę. W uwodzeniu istotna jest nić porozumienia, czyli coś co spowoduje, że dwie, obce sobie osoby, poczują się sobie bliższe. Na początku relacji, kontakt musi mieć zachowany odpowiedni dystans, ponieważ zbyt pewny siebie mężczyzna, może być odpychający. W większości przypadków, na samym początku lepiej nie poruszać tematów związanych z seksem, bo kobiety różnie reagują na takie rozmowy. Na to przyjdzie jeszcze czas, jeżeli mamy poważne zamiary względem wybranki.

Kobiety nie lubią być osaczana, więc nie można się im narzucać. Najlepiej dać do zrozumienia, że się nam podoba i jesteśmy gotowi na jej poznanie, a potem czekać na sygnał od kobiety, który będzie pozwoleniem na przekroczenie kolejnej granicy. Uwodzenie wymaga wielu ćwiczeń i prób, które nie zawsze się kończą sukcesem. Najczęściej dochodzi się do celu metodą prób i błędów, których się nie ustrzeżemy. Jednak facet, który szuka idealnej kobiety, nie ma nic do stracenia.