W poszukiwaniu aranżacji idealnej – meble na wymiar

Przestrzeń mieszkania to doskonałe pole do popisu dla aranżatorów. Znamy trendy wnętrzarskie obowiązujące w ostatnich latach, fascynują nas różnorodne style. W wystroju wnętrz chodzi nam jednak głównie o wykreowanie miejsca dla siebie, o dobre samopoczucie, które potrafi zapewnić jedynie skompletowanie przedmiotów odpowiadających naszej osobowości oraz dających – podyktowaną indywidualnymi potrzebami oraz upodobaniami – ergonomię, wygodę i funkcjonalność. 

Pod dyktando wymiaru – o meblach kuchennych

meble kuchenne na wymiar z ToruniaWspółczesny świat aranżacji to zazwyczaj chłodny soft loft. Wielu z nas stawia jeszcze na rustykalizm i wiążący się z nim styl prowansalski, czasem – na połyskujący od luster, metalu, lakierowanych frontów i kryształów glamour. Bez względu na to, czy wybierzemy wielkomiejski beton, surową cegłę, a z nimi fabryczne metalowe konstrukcje, czy raczej ciepłe bejcowane drewno, fornirowane fronty, białe, naturalnie i bogato rozświetlone wnętrza z wszechobecnym motywem lawendy – potrzebujemy przedmiotów o różnych parametrach, których nie są w stanie zapewnić tradycyjne sklepy. Zamiast rezygnować z poszczególnych elementów zabudowy lub „sztucznie” zapełniać powstałe luki rzeczami nie do końca potrzebnymi, stawianym lub zawieszanymi niejako na siłę – lepiej zagospodarować wnętrze przedmiotami „przyciętnymi” do wymiaru lub skonstruowanymi odpowiednio do jego potrzeb. Zaletą wykonywanych na zamówienie regałów, a szczególnie nowoczesnych szafek do zabudowy, jest nie tylko wymagany przez nas wygląd, lecz także dowolne parametry. Zlecając wykonanie mebli możemy dodać do kuchennej witryny jeszcze jeden szprost, zwiększyć wysokość szafek stojących i zmniejszyć wiszących. Możemy wybierać w ogromnym asortymencie blatów, kształtów, bawić się całą paletą barw i ich odcieni, wymyślać wzory, poszukiwać nowych rozwiązań, eksperymentować. Fachowcy pomogą nam dobrać rozmiar do zagospodarowanej przestrzeni tak, by każdy kąt został wykorzystany pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Pracując zazwyczaj w większych miastach – realizują również zamówienia z innych, także odległych miejscowości. Zabudowę do wnętrz można zamawiać dowolnie, np. meble kuchenne na wymiar z Torunia, wybierając jedynie między sposobem wykonywania usług. 

Szafki wykonywane na zamówienie to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy w wystroju wnętrz cenią precyzję oraz indywidualizm. Wystrój „przycięty” na wymiar to również pole do popisu dla amatorów aranżacji. Z racji możliwości dopasowywania rozwiązań do różnych potrzeb – jest to w zasadzie możliwość polecana dla wszystkich urządzająch mieszkanie, ponieważ gwarantuje wieloletnie zadowolenie z użytkowania i zawsze najważniejszy w codziennej egzystencji – funkcjonalizm.