Wielofunkcyjny laser Lightsheer et

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda rozwiązująca problem niechcianego owłosienia. Jej efekty są długotrwałe i pozwalają osiągnąć gładką skórę. Zabieg przebiega bezboleśnie i komfortowo. Może być stosowany na każdą część ciała, także na twarz i miejsca intymne. Jednymi z najlepszych urządzeń stosowanych w depilacji są lasery diodowe. Te najnowsze urządzenia pozwalają na bezpieczne i bezbolesne usunięcie włosów. Posiadają precyzyjne i zróżnicowane głowice, umożliwiające aplikację wiązki światła nawet w trudno dostępnych obszarach skóry. Zabiegi są niezwykle krótkie i trwają zaledwie kilka lub kilkanaście minut, a podczas jednej serii usuwanych jest do 30% owłosienia.

Depilacja laserowa Lightsheer et

laser lightsheer etDepilacja laserowa jest metodą, która wiąże się z naturalnym wzrostem włosa i dlatego musi być wykonywana w kilku seriach. Najczęściej wykorzystywany jest laser Lightsheer et posiadający kompaktową głowicę oraz chłodzącą końcówkę szafirową. Służy do precyzyjnej i komfortowej depilacji wszystkich obszarów ciała. Należy także do kompaktowych urządzeń ułatwiających przenoszenie i wykorzystywanych w usługach mobilnych gabinetów kosmetycznych. Można go używać przy wszystkich fototypach skóry, w tym także przy skórze opalonej i ciemnej karnacji, a także przy jasnych i rudych włosach. Urządzenie jest niezwykle intuicyjne w obsłudze, a możliwości indywidualnego skonfigurowania z uwarunkowaniami genetycznymi dają bardzo dobre rezultaty i docelowo usuwanych jest do 96% niechcianego owłosienia. Laser wykorzystywany jest również do leczenia łagodnych zmian barwnikowych i naczyniowych. Poza depilacją działa na przebarwienia i nadmierną pigmentację spowodowaną ekspozycją słoneczną lub zmianami hormonalnymi. Zamyka również naczynia krwionośne i likwiduje nieestetycznie wyglądające pajączki. Gabinety kosmetyczne bardzo chętnie korzystają z możliwości lasera Lightsheer i wykorzystują go w serii zabiegów dotyczących depilacji, a także wyżej wymienionych zmian. Wiązka światła skupia się bezpośrednio na mieszku włosowym i eliminuje barwnik znajdujący się w macierzy. Nie przenika w głębokie tkanki skóry, a dzięki temu nie wywołuje poparzeń i innych skutków ubocznych.

Podczas wizyty w gabinecie kosmetycznym najczęściej przeprowadzana jest konsultacja, na której lekarz lub kosmetyczka omawiają proces zabiegu oraz sposób pielęgnacji skóry zaraz po nim. Często przeprowadzana jest również próba laserowa, dzięki której można określić fototyp skóry i jej reakcję na wiązkę światła. Ceny zabiegów uzależnione są od partii ciała i prestiżu salonu wykonującego usługę. Mogą się znacznie różnić pomiędzy salonami.