Wybór dużych i śmiesznych kubków do picia

Chyba każdy z nas pije codziennie coś ciepłego lub zimnego.. Bez względu na rodzaj napoju pijemy go w jakimś naczyniu i jest to zazwyczaj szklanka lub kubek. Ja mam zwyczaj picia gorącej herbaty i kawy w moim ulubionym kubku. W domu mam ich mnóstwo. Lubię też pić z różnych kubków nie tylko z jednego. Dlatego ciągle kupuje to nowe kubki. To tak jakby zbierać kolekcję. Zazwyczaj kupuje takie ładne kubki i ozdobne. ale ostatnio naszła mnie myśl by kupić parę takich naprawdę śmiesznych. 

Śmieszny kubek do kawy 

duże śmieszne kubki Biorąc pod uwagę fakt, ze bardzo dużo piję w ciągu dnia różnych napojów to zawsze muszę mieć kilka kubków. Nie lubię pić z jednego najpierw kawę, a potem wykorzystam ten sam kubek do herbaty. Mam ich tyle, że mam już określone kubki, których używam wyłącznie do picia kawy i wyłącznie takie, które stosuje do picia herbaty. Mam też jeszcze inne do innych napojów. W szafkach mam je dość dobrze ułożone i wiem już jakie do czego brać. Dla moich gości jak do mnie przyjdą to też ich częstuję kawą, podając im w tych kubkach. Nie wspomnę już, że w pracy też mam kilka swoich kubków. Zresztą tam każdy pracownik ma ich kilka. Bo jak się zbije to trzeba mieć jakiś w zapasie. Raz mi się tak zdarzyło. Teraz mam ochotę kupować takie duże śmieszne kubki, jak ostatnio byłam w sklepie to niektóre z nich tak mnie rozbawiły, że od razu poprawił mi się humor. I to będą idealne kubki na złą pogodę lub jak będzie mi przykro. tylko spojrzę na te śmieszne kubki i od razu mi się humor poprawi. Nawet taki kubek można wręczyć komuś w prezencie. Wtedy widać będzie, że poświęciło się jakiś czas na ten prezent. Teraz można kupić prawie wszystko. Nawet widziałam duże kubki, które wyglądały jak słoiki, a były kubkami. Niektóre miały nawet takie swetry jeśli tak to można nazwać. Oczywiście wybrałam takie, które mi się najbardziej spodobały. A mianowicie wybrałam sobie kubek z takim czerwonym sweterkiem, niby jest to śmieszne z jednej strony, a z drugiej jakie praktyczne. Nie poparzę się podczas picia, a to już jest sukces, zawsze sparzę sobie odrobine paluszki. Następnie wzięłam ten kubek przypominający słoik. Udało mi się też znaleźć kubki w kształcie serca. Oczywiście, że je też musiałam wziąć. wybrałam biały i czerwony. Ale nie tylko kształt może być śmieszny. Istotne jest też to co jest na tych kubkach. niektóre z nich mają liczne napisy lub rysunki, które również mogą rozbawić do łez. 

Jeśli lubicie pić kawę lub herbatę to warto to robić w sowim ulubionym kubku. Ja tak przynajmniej robię. Ale też mam całą kolekcje różnych kubków z których też lubię pić. Zawsze jak podróżuję to z danego miasta kupuję sobie kubek, a tak na pamiątkę. Mam osobne kubki do picia kawy i osobne do herbaty. Ostatnio wpadły mi w oko takie śmieszne kubki. One naprawdę mnie bawią. Ich wygląd jest śmieszny lub to co na nich jest napisane lub narysowane. Warto taki śmieszny kubek mieć, chociaż jeden.