Wybudowanie domu w Bielawie

Agnieszka była najładniejszą dziewczyną w całym dziale. Nie miała chłopaka, dlatego od razu postanowiłem działać. Była ona idealnym materiałem na żonę i dlatego tak mi na niej zależało. Aga podobała się wielu chłopakom, jednak to ja zdołałem ją oczarować i została moją dziewczyną. Dogadywaliśmy się świetnie i po dwóch latach już byliśmy małżeństwem. Byłem szczęśliwy. 

Duży dom wybudowany przez profesjonalną firmę 

domy bielawaSwojej ukochanej żonie chciałem zapewnić wszystko i ciężko na to pracowałem. Ostatnim etapem realizacji wszystkich marzeń i pragnień był własny dom. Agnieszka od zawsze o nim marzyła a ja obiecałem, że wybuduję dla niej ten dom. Miałem odłożone pieniądze, jednak suma ta nie była wystarczająca i dlatego zdecydowałem się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego, który bank udzielił mi bez najmniejszego problemu. Zacząłem rozglądać się, czy dostępne były jakieś gotowe domy Bielawa przyciągała ludzi i dlatego większość była zainteresowana kupnem a nie sprzedażą. Kupiłem działkę, która mieściła się w bardzo atrakcyjnej okolicy. Pozostało mi znaleźć firmę, która wybuduje dla mnie dom a chciałem, żeby był on duży. Z żoną planowaliśmy mieć czwórkę dzieci i w tej sytuacji musiało być dużo powierzchni, aby każdy miał miejsce dla siebie. Rozpocząłem poszukiwania firmy natychmiast a pod uwagę brałem tylko te, które oferowały profesjonalne usługi budowlane. Zleciłem również zaprojektowanie domu przez swojego przyjaciela, który pracował w branży i doskonale się na tym znał. Wyjaśniłem mu dokładnie jaki dom mnie interesował a on na tej podstawie go dla mnie zaprojektował. Kiedy już znalazłem odpowiednią do współpracy firmę, to wszystko ruszyło. Każdego dnia pojawiałem się na placu budowy i obserwowałem jak powstaje mój duży dom. Agnieszka była zachwycona i już nie mogła się doczekać przeprowadzki. Nawet zaczęła aranżować pomieszczenia w programie, który dostała od koleżanki. Dom był dla niej bardzo ważny a ja cieszyłem się, że mogłem jej zapewnić wszystko to, o czym marzyła. Kochałem tę kobietę najbardziej na świecie i zasługiwała na wszystko, co najlepsze.

Do nowego domu przeprowadziliśmy się z żoną pod koniec października. Agnieszka była szczęśliwa, ale to nie był koniec dobrej passy. Okazało się bowiem, że moja żona spodziewała się dziecka. Wszystko układało się idealnie. Zabrałem się za przygotowywanie pokoju dla swojego pierworodnego. Mieścił się on tuż przy sypialni, żeby mieć blisko do dziecka. Byłem dumny z siebie, że tak wiele udało mi się w życiu osiągnąć.