Wziąłem w leasing nowy samochód marki Opel

Od kilku lat prowadzę swoją jednoosobową działalność gospodarczą. Nie jest to żadna firma działająca na zasadach wolnorynkowych. Współpracuję po prostu z jednym dużym bankiem na zasadzie umowy biznesowej. Szczegóły tej współpracy zostawię dla siebie, ale w związku z tym, że prowadzę działalność to mogę skorzystać z tego tytułu z różnych przywilejów. Za jeden z takowych uważam możliwość wzięcia samochodu w leasing. Jest to świetna forma finansowania zakupu samochodu do firmy.

Leasing na nowego Opla załatwiłem błyskawicznie

samochody firmy opel noweKażdy przedsiębiorca może skorzystać z takiej formy finansowania inwestycji we flotę samochodową. Nawet jednoosobowe działalności gospodarcze mogą wziąć sobie auto w leasing. Bez względu na to, czy rozlicza się VAT czy nie, i tak opłaci się skorzystać z tej formy bankowego finansowania. Bo w tym wszystkim chodzi o korzyści podatkowe oraz korzyści w postaci minimalnego oprocentowania leasingu. Dzięki temu cały koszt takiego finansowania w ciągu kilku lat wynosi około dziesięciu procent. Decydując się na kredyt to dziesięć procent odsetek płaci się za jeden rok kredytu. W każdym razie piszę o tym, bo się na tym znam. I upatrzyłem sobie samochody firmy Opel nowe a potem wybrałem się na jazdę próbną tymi modelami, które wpadły mi w oko. Zdecydowałem się na model wyglądający na bardzo sportowy, ale przy jednoczesnym zachowaniu takiej stylizowanej elegancji. Opla upatrzyłem sobie w salonie w moim mieście, bo nie lubię jeździć gdzieś daleko. Poza tym przy leasingu najszybciej można mieć samochód na swojej posesji, kiedy wybiera się go w salonie gdzieś na miejscu. Ja w każdym razie salon marki Opel mam rzut beretem od biura, w którym pracuje. Kiedy już wybrałem samochód to od razu wziąłem na niego pro formę i zacząłem załatwiać formalności związane z leasingiem. Jako, że leasing załatwiałem sobie w banku, w którym pracuję to udało mi się wszystko maksymalnie przyśpieszyć. Wszystkie formalności od znalezienia auta do wyjechania nim z salonu zajęły mi dwa dni robocze. Był to chyba w naszym banku rekord szybkości w załatwieniu formalności.

Teraz mogę pracować jeszcze bardziej komfortowo, bo swoją pracę wykonuję z użyciem najnowocześniejszych narzędzi. Mam na myśli mój nowy super samochód marki Opel. Jeździ mi się nim doskonale, ale czerpię z tego też realne korzyści finansowe. Dzięki finansowaniu w formie leasingu mam swój nowy samochód i płacę tylko niskie miesięczne raty. Każdą ratę wrzucam sobie w koszty działalności, dzięki czemu realnie obniżam swój podatek dochodowy.