Zaawansowane strony internetowe na zamówienie

Niemal wszystkie duże firmy, jak również wiele lokalnych, mniejszych przedsiębiorstw, prowadziło własne strony internetowe w różnych rozmiarach. Niektóre strony były tylko wizytówkami, zawierającymi podstawowe dane o działalności firmy i jej siedzibie, podczas gdy inne zawierały w sobie sklepy internetowe i obsługę online. Jako że nasza działalność rozszerzała się poza miasto, zdecydowaliśmy się w końcu unowocześnić naszą własną stronę, która należała do bardzo prostych wizytówek, i powoli stawała się bardzo przestarzała i nieatrakcyjna dla klientów.

Fachowa firma informatyczna z Olsztyna

kompleksowe projektowanie stron internetowych - olsztynStara strona była wykonana bardzo przestarzałymi technikami i tak też wyglądała, nie będąc niczym więcej ponad wizytówką z adresem i kontaktem do firmy. Była więc jednym z pierwszych elementów reklamy, którą należało unowocześnić. Problem jednak polegał na tym, iż w naszej firmie nie było nikogo z wystarczającymi umiejętnościami do wykonania nowoczesnej, atrakcyjnej strony, również połączonej ze sklepem internetowym, który zamierzaliśmy zacząć prowadzić. W celu wykonania owej strony zaangażowaliśmy więc profesjonalną, doświadczoną firmę, oferującą kompleksowe projektowanie stron internetowych – Olsztyn był siedzibą kilku takich firm, choć jedna z nich zbierała szczególnie pozytywne opinie, często współpracując z dużymi firmami, i projektując najróżniejsze rodzaje stron, od zwykłych, po bardzo zaawansowane. Pracownicy owej firmy od razu zaproponowali nam kilka różnych rodzajów stron, na których podstawie nasza własna miała zostać zaprojektowana. Wybór dodatków był ogromny, i pozwalał na niemal dowolną personalizację zawartości. Co więcej, sama strona była bardzo prosta w obsłudze, więc po zainstalowaniu strony na serwerach, zawartość mogła być zmieniana nawet przez osoby bez żadnego doświadczenia. Sama strona miała być również połączona ze sklepem internetowym o nowoczesnym programowaniu, pozwalającym na bieżącą kontrolę zamówień i stanu magazynowego.

Ułatwiało to wykonywanie dostaw i realizację zamówień, ale też zapewniało stronie nowoczesny, zaawansowany wygląd i działanie, niespotykane w dość często spotykanych sklepach internetowych. Początkowo obawialiśmy się o znaczne koszty, bo prac nad stroną było dość dużo. Jednak końcowy koszt takiej strony okazał się bardzo niewielki, w porównaniu do cennika konkurencji, a na dodatek, twórcy strony w ramach ceny prowadzili również nadzór techniczny nad stroną, usuwając wszystkie usterki, jakie mogły wystąpić podczas jej użytkowania.