Zakup deski sedesowej w sklepie

W naszym sklepie sprzedajemy różnego rodzaju rzeczy związane z łazienką. U nas można znaleźć wszystko od dużych elementów takich jak wanna po takie drobne ozdoby i akcesoria łazienkowe. Sklep jest dość spory, więc został podzielony tematycznie, to znaczy, że w sklepie są poszczególne działy. To bardzo ułatwia klientom robienie zakupów. Nazwy działów zostały umieszczone pod sufitem, więc klient wchodząc do sklepu od razu widzi, gdzie ma iść. Jak ktoś ma mało czasu na robienie zakupów, to takie tabliczki z nazwami działów są niezastąpione.

Wybór deski sedesowej przez klienta

deska sedesowa sklepU nas można kupić całą toaletę lub tylko poszczególne części. Osobno sprzedajemy deski sedesowe, wiec jak ktoś potrzebuje tylko tego elementu to bez problemu go u nas znajdzie. Są one pozawieszane na ścianie. Ale też mamy modele desek przymocowanych do toalety, tak by klient widział jak to wygląda, jak funkcjonuje. Nasze deski mają różne kształty, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy też stworzony specjalny katalog, w którym są wszystkie zdjęcia desek jakie mamy w sprzedaży. Na życzenie klienta możemy też dopasować rozmiary deski indywidualnie. wiadomo, każdy może mieć różny model toalety i może się zdarzyć jakiś problem z rozmiarem. Ale jeśli klient chce u siebie wymienić deskę, to demontuje ją u siebie i przychodzi z nią do nas, a my na jej podstawie szukamy nowej. Zawsze jeśli klient kupi ją u nas, a po przyjściu do domu stwierdzi, że nie pasuję do jego toalety, to ma czternaście dni na wymianę bez ponoszenia jakiś dodatkowych kosztów związanych z ponowna wymianą. Niektórzy idą na łatwiznę i kupują cały komplet toalety. Może to wynika z braku czasu na szukanie właściwej deski, tego nie wiem, nigdy ich nie pytałam. A często mam tak, że ktoś przychodzi kupić tylko deskę, a wychodzi z całym kompletem. Może dlatego, że u nas ceny są przystępne i każdego było by stać na wymianę całej ubikacji. Może to jest dla nich łatwiejsze. Deska sedesowa sklep jest u nas dostępna w dwóch podstawowych kształtach owalnym i kwadratowym. Materiał z jakich są wykonane deski też są różne. Mamy takie lekkie z plastiku, mamy z takiego lekkiego kamienia, coś podobnego do materiału z jakiego są wykonane umywalki. Może i są trochę cięższe od tych plastikowych, ale za to są bardziej trwalsze. Co do kolory to w naszej ofercie zazwyczaj są białe lub takie imitujące kolor drewna. Innych desek sedesowych nie mamy. Po za tym rzadko ktoś pyta o inny kolor. Każdy kupuje w standardowym kolorze. W komplecie do deski mamy też nowe spłuczki. Ostatnio zrobiliśmy taką promocję, że jak ktoś kupi samą deskę to w gratisie dostaje nową spłuczkę.

W wielu sklepach można kupić deski sedesowe oddzielnie. Skoro klient chce wymienić tylko tą część ubikacji, to po co ma kupować cały komplet. Ale zdarzają się i tacy co po dłuższych namysłach biorą cały komplet. W przeciągu ostatniego kwartału udało nam się sprzedać około setkę desek sedesowych. Uważam, że to nawet całkiem niezły wynik. Dzięki naszym reklamom umieszczanym w prasie oraz ulotkach, przychodzi do nas coraz więcej klientów. Obecni klienci też nas chwalą i polecają nas swoim znajomym, a to jest dla nas z korzyścią