Zalety włóczek dolphin baby

 

Niedawno urodziła się moja pierwsza córeczka. Niestety okazało się, że ma ona alergie skórne na różne materiały i tkaniny. nawet te, które były hipoalergiczne powodowały u niej problemy skórne. Dermatolog powiedział, że póki malutka trochę nie podrośnie będzie bardzo ciężko zrobić jej profesjonalne odczulanie i lepiej po prostu znaleźć taki materiał, który nie będzie jej uczulał. Całe szczęście, szybko udało mi się to zrobić. Okazało się, że włóczka dolphin baby jest dla niej odpowiednia. Teraz musiałam kupić wszystko z tego materiału.

Kupno dużej ilości włóczki dolphin baby

włóczka dolphin babyMoja mama, która jest krawcową zaproponowała mi, żebym kupiła taką włóczkę, a ona uszyje odpowiednie kocyki i pościel dla mojej córki, ponieważ to będzie bardziej opłacalne i przede wszystkim szybsze niż szukanie takich artykułów, które nie będą miały domieszek innych tkanin. Uznałam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Tym bardziej, że włóczka dolphin baby była dostępna w sklepie z artykułami krawieckimi, który znajdował się dosłownie naprzeciwko mojego miejsca zamieszkania. Udałam się tam jeszcze tego samego dnia i od razu poprosiłam o duży zapas takiego produktu. Był on dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Wybrałam kilka pastelowych odcieni, które uznałam, że będą odpowiednie dla mojej córeczki. Zakupiłam od razu duże motki z których każdy miał ponad sto metrów długości. Muszę przyznać, że taka włóczka jest bardzo miła i delikatna w dotyku. Zupełnie się nie mechaci i jest bardzo elastyczna. Nic dziwnego, że nawet moje dziecko nie ma na nią uczulenia. Jest naprawdę wysokojakościowa i świetnie nadaje się na szycie ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Jestem z niej bardzo zadowolona. A już wkrótce po tym jak zaczęłam korzystać z tekstyliów uszytych z takiej włóczki przekonałam się o jej innych zaletach. Okazało się, że taki materiał świetnie przepuszcza powietrze, zapewniając jego odpowiednia cyrkulację. Dzięki temu kocyki czy kołderki uszyte z takiej włóczki świetnie sprawdzają się zarówno na chłodniejsze letnie dni, jak i na zimę.

Bardzo polubiłam taki materiał i już od dłuższego czasu samodzielnie zajmuje się szyciem i dzierganiem artykułów dziecięcych z takiej włóczki. Okazało się też, że wiele osób które posiada dzieci uczulone na różne materiały i tkaniny korzysta z takich włóczek, ponieważ sprawdzają się one w przypadku wielu chorób skórnych. Sama zaczęłam chodzić w ubraniach wykonanych z takiej przyjemnej tkaniny, ponieważ znacząco zwiększa to komfort ubrań zakładanych na gołe ciało.